شكست پروژه منوچهری در كیك بوكسینگ

شكست پروژه منوچهری در كیك بوكسینگ

فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی پس از گذشت چهار ماه از انتصاب مسئول انجمن كیك بوكسینگ، شخص دیگری را جایگزین وی كرد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، قاسم منوچهری که هفتم خردادماه با حکم یوسف بهتری بعنوان رئیس انجمن ملی کیک بوکسینگ انتخاب و مشغول به کار شده بود، از این مسئولیت کنار رفت تا با حکم جدیدی از طرف رئیس این فدراسیون، عباس مولوی به این سمت منصوب و مشغول به کار شد.
کیک بوکسینگ همچون رشته های رزمی است که با سبک های مختلف و گوناگون جوانان پرشماری را در گوشه و کنار ایران اسلامی جذب کرده است. سبک هایی که هر کدام مشکلات خاص خودرا داشته و در طول سال های گذشته فدراسیون ورزش های رزمی با مدیریت های مختلف کوشش های زیادی داشته تا این دست مشکلات را رفع کند، ولی هر چه تلاش ها بیشتر، رسیدن به هدف کمرنگ تر شد.
بعد از انتخاب بهتری بعنوان این رئیس و تغییر نام به «فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی» قاسم منوچهری یکی از نفرات با سابقه در کیک بوکسینگ بدین منظور انتخاب گردید که پس از گذشت چهار ماه جای خودرا به مولوی داد.
به نظر می رسد رفع مشکلات ریشه ای «کیک بوکسینگ» و خروج ورزشکاران آن از بلاتکلیفی عزم جدی وزارت ورزش و همدلی مسئولین بیش از ۲۰ سبک مختلف مربوطه به آنرا طلب می کند.

1399/08/07
12:22:17
5.0 / 5
1818
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی