با تاكید بر رعایت پروتكل های بهداشتی؛

ادامه دور رفت لیگ والیبال از ۱۸ آبان

ادامه دور رفت لیگ والیبال از ۱۸ آبان

نشست هماهنگی برگزاری لیگ برتر والیبال به صورت متمركز امروز دوشنبه به ریاست دبیر فدراسیون والیبال اجرا شد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از فدراسیون والیبال، برمبنای تصمیم نشست هم اندیشی ادامه لیگ برتر، دیدارهای باقی مانده دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، از ۱۸ آبان ماه به صورت متمرکز و به میزبانی تهران انجام خواهد شد.
نشست هماهنگی این مسابقات امروز (دوشنبه) به ریاست میلاد تقوی دبیر فدراسیون و با حضور شهرام عظیمی سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات، هوشنگ عشایری رئیس هیات والیبال استان تهران و دیگر عوامل اجرائی اجرا شد.
با توجه به موج سوم بیماری کرونا در ایران و جهان و نگرانی های شیوع و گسترش ویروس کووید ۱۹، در این جلسه بار دیگر بر رعایت دقیق و کامل پروتکل های اجرائی – بهداشتی مسابقات والیبال در لیگ های متمرکز تاکید گردید.
دبیر فدراسیون والیبال درباب مباحث مطرح شده در نشست هماهنگی لیگ متمرکز، اظهار داشت: هماهنگی بین فدراسیون والیبال و هیات والیبال استان تهران برای برگزاری دور رفت لیگ برتر مردان، محور اصلی این جلسه بود. باتوجه به شرایط فعلی کشور درباب شیوع کرونا، قواعد و قوانین سخت گیرانه تری درباب اجرای پروتکل های بهداشتی وضع کردیم که متعاقباً به باشگاه ها ابلاغ خواهد گردید.
میلاد تقوی اضافه کرد: نحوه برگزاری مسابقات در ۲ سالن فدراسیون والیبال و خانه والیبال تهران و نوع مدیریت داوران و ناظرها هم یکی دیگر از مواردی بود که در جلسه مورد بررسی قرار گرفت. باتوجه به درخواست تیم ها، به بحث پخش زنده مسابقات با حضور نماینده ای از شبکه ورزش هم رسیدگی شد.
وی با اعلان اینکه در این نشست مقرر شد تیم ها هزینه میزبانی خودرا پرداخت کنند، اشاره کرد: در آخر جلسه مقرر شد در صورتیکه ستاد ملی مبارزه با کرونا دستور جدیدی در خصوص تعویق مجدد لیگ صادر نکند، مسابقات هفته نخست متمرکز، طبق برنامه از پیش تعیین شده در تاریخ های ۱۸، ۲۰ و ۲۲ آبان ماه اجرا شود.
دبیر فدراسیون والیبال اشاره کرد: باتوجه به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا، به جز عوامل بازی، هیچ فرد دیگری در سالن مسابقه حضور نخواهد داشت و به همین دلیل، بازی ها به صورت آنلاین پخش خواهد شد.
تقوی با اشاره به تغییر برنامه لیگ برتر مردان و تصمیم به برگزاری مسابقات به صورت متمرکز، اظهار داشت: اولویت فدراسیون والیبال، برگزاری مسابقات با حفظ سلامتی بازیکنان و مربیان است و امیدواریم بتوانیم به این هدف دست پیدا نماییم.

1399/08/12
19:31:27
5.0 / 5
1642
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی