حسنی پور در گفتگوبا مهر:

غایبین در اردوی بعد اضافه می شوند

غایبین در اردوی بعد اضافه می شوند

به گزارش اخبار ورزشی مربی تیم ملی كاراته اظهار داشت: به علت آنكه تست كرونا از همه نفرات حاضر در اردو گرفته شده، امكان اضافه شدن نفرات جدید وجود ندارد.سعید حسنی پور با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اضافه کرد: بعد از آنکه روز گذشته اعلام گردید تست کرونای همه اعضای تیم به همراه کادر فنی منفی بوده است، از بامداد امروز تمرینات در دو بخش فنی و بدنسازی آغاز و در ابتدا هم تست آمادگی جسمانی ملی پوشان گرفته شد.
وی در مورد مذاکره با فدراسیون قایقرانی هم اظهار داشت: فدراسیون کاراته پیش از این کارهای لازم را انجام داده بود و من به همراه دکتر خواجوی برای هماهنگی زمان های تمرین به دیدار رئیس فدراسیون رفتیم. امکانات بسیار خوبی در سالن بدنسازی این فدراسیون وجود دارد که در ساعاتی به صورت اختصاصی در اختیار ما قرار می گیرد.
مربی تیم ملی افزود: فدراسیون کاراته وسایل بهداشتی در اختیار قرار داده و قبل و پس از شروع تمرینات کلیه وسایل و لوازم مورد استفاده به دقت ضدعفونی می شود و خدا را شکر مشکلی از این بابت نداریم. ضمن اینکه با انتخاب هتل المپیک بعنوان محل اسکان و شرایط مناسب ورزشگاه آزادی، در کل اعضای تیم امکانات خوبی برای انجام تمرینات در اختیار دارند.
حسنی پور در انتها در مورد غیبت سیابری و اباذری اظهار داشت: این دو کاراته کا با هماهنگی کادر فنی در اردو حضور ندارد و به علت آنکه از نفرات حاضر تست کرونا گرفته شده، امکان اضافه شدن نفرات جدید را نداریم و این اردو با همین چهار نفر ادامه خواهد داشت.


منبع:

1399/08/25
12:32:11
5.0 / 5
1334
تگهای خبر: المپیك , بدن , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی