اعلام زمان پیشنهادی AVC برای شروع مسابقات والیبال ۲۰۲۱ آسیا

اعلام زمان پیشنهادی AVC برای شروع مسابقات والیبال ۲۰۲۱ آسیا

اخبار ورزشی: پیش نویس تقویم مسابقات كنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) برای سال 2021 باردیگر بررسی گردید.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، به دنبال ادامه همه گیری و شیوع ویروس کرونا در آسیا و جهان، کنفدراسیون والیبال آسیا تمامی رویدادهای سال ۲۰۲۰ خودرا کنسل کرد و پیش نویس برنامه پیشنهادی برای سال ۲۰۲۱ قاره کهن آسیا را مرداد ماه سال جاری ارائه کرد که شامل ۱۸ رویداد والیبال سالنی و ساحلی بود.
این برنامه در نشست هیات رئیسه جدید کنفدراسیون والیبال آسیا بازبینی شد و علاوه بر نظرخواهی از روسای فدراسیون های ملی کشورهای آسیایی، برای اعلام آمادگی نهایی میزبان ها و تیم های شرکت کننده، قید زمانی تعیین شد تا برنامه مسابقات به شکل نهایی نزدیک تر شود.
برآورد اولیه از پیام فدراسیون های ملی کشورهای آسیایی، برگزار نشدن مسابقات قهرمانی رده های سنی دختر و پسر آسیاست. بدین سبب برای حضور نمایندگان قاره کهن در رقابت های قهرمانی نوجوانان و جوانان ۲۰۲۱ جهان، باید به رده بندی فدراسیون جهانی والیبال استناد کرد.
برای چهار رویداد قهرمانی باشگاه های مردان و زنان آسیا و قهرمانی مردان و زنان آسیا نیز برنامه پیشنهادی زیر، مد نظر قرار گرفته است به شرطی که در تاریخ های تعیین شده، میزبان ها و تیم های شرکت کننده اعلام آمادگی کرده باشند.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا از ۲۲ تا ۲۹ فروردین سال ۱۴۰۰ و قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از پنجم تا دوازده اردیبهشت سال آینده به میزبانی تایلند انجام خواهد شد.
بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا نیز بر طبق این برنامه از ۷ تا ۱۴ شهریورماه سال ۱۴۰۰ به میزبانی چین انجام می شود.
همچنین بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۲۱ تا ۲۸ شهریورماه سال آینده به میزبانی ژاپن انجام خواهد شد.
این چهار رویداد به شرطی در تاریخ های ذکر شده برگزار می گردد که تیم های شرکت کننده، از تاریخ ۲۶ دی ماه تا ۱۲ بهمن ماه سال جاری برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده باشند و شرایط کشورها نیز برای میزبانی از نظر کنفدراسیون والیبال آسیا مناسب باشد.
در نهایت، کنفدراسیون والیبال آسیا تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه برای برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه های زنان آسیا، تا ۱۴ اسفندماه برای برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه های مردان آسیا، تا ۳۱ خرداد سال ۱۴۰۰ برای برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا و تا ۱۴ تیرماه سال آینده برای برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا، تصمیم نهایی را خواهد گرفت.


منبع:

1399/08/28
13:47:50
5.0 / 5
1323
تگهای خبر: باشگاه , تیم , رقابت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی