مربی ماشین سازی تبریز:

روی یك غفلت گل خوردیم

روی یك غفلت گل خوردیم

به گزارش اخبار ورزشی مربی ماشین سازی تبریز با اشاره به اینكه تیمش خوب كار كرد و می توانست پیروز دیدار شود، اضافه كرد: روی یك غفلت گل خوردیم.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محمد سعید اخباری مربی ماشین سازی امشب در نشست خبری پس از بازی ماشین سازی و ذوب آهن حضور یافت و درباب این دیدار با رسانه ها به گفتگو پرداخت. وحید بیاتلو سرمربی ماشین سازی به سبب محرومیت در این جلسه حضور نیافت.
اخباری با اعلان اینکه امروز روی یک اشتباه گل تساوی را دریافت کردیم، اضافه کرد: از فردا بیشتر وقت می گذاریم و کار می نماییم تا این اشتباهات از بین رود.
مربی ماشین سازی با اشاره به اینکه با این بضاعت تیم خوبی جمع شده و در آینده بهتر می شود، اضافه کرد: روی یک غفلت گل تساوی را دریافت کردیم ولی نفرات جوانی در تیم ما حضور دارند و بیش از ۸۰ درصد ترکیب تیم نیز جدید است و از جوانان جویای نام تشکیل شده است.
وی با اعلان اینکه شناخت خوبی روی ذوب آهن داشتیم، اظهار داشت: در فوتبال وقتی یک تیم گل می خورد، همه مقصرند و وقتی گل می زند همه مشارکت دارند.
اخباری با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی و استراتژی روی نقاط ضعف حریف به خوبی کار کرده بودیم، اظهار داشت: این بازی یکطرفه بود و ذوب آهن فرصتی نداشت و این بزرگی بچه های ما بود که خودشان را به حریف تحمیل کردند.
مربی ماشین سازی سپس درباب اخراج زودهنگام بازیکن ذوب آهن با تاکید بر اینکه داور عملکرد شجاعانه ای داشت، اضافه کرد: در بازی هایی که تیم مقابل از شروع بازی ۱۰ نفره می شود، لایه های دفاعی را ایجاد کرده و در این شرایط سخت می توان به آن گل زد. امروز یک داوری عالی دیدیم.
اخباری با اعلان اینکه به اتفاقی که دلخواهمان بود رسیدیم، اظهار داشت: خط دفاعی ما ضعفی نداشت. بازیکنان ما در این بازی جانانه جنگیدند.
اخباری درباب برگزاری بدون تماشاگر بازی های لیگ برتر نیز اظهار داشت: امیدوارم بیماری کرونا زود تمام شود، چون دوست داشتیم مردم را در ورزشگاه ببینیم.


منبع:

1399/08/30
22:20:52
5.0 / 5
1378
تگهای خبر: بازیكن , بیماری , تساوی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی