محمد علیپور:

به گذشته برگردم مدیرعامل تراكتور نمی شوم

به گذشته برگردم مدیرعامل تراكتور نمی شوم

به گزارش اخبار ورزشی مدیرعامل پیشین باشگاه تراكتور اظهار داشت: اگر به گذشته برگردم پیشنهاد مدیرعاملی تراكتور را قبول نمی كنم.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محمد علیپور با اشاره به جدایی اش از تیم فوتبال تراکتور و اینکه آیا این جدایی به سبب اختلاف در نقل و انتقالات بوده است، اظهار داشت: بله همین طور است که می گویید.
علیپور که با رادیو تهران گفتگو می کرد، افزود: مشکل اساسی فوتبال ما در نحوه مدیریت این است که استاندارد تعریف شده ای در هیچ باشگاهی نیست. تمام باشگاه ها فاقد استاندارد مدیریت هستند. مثلاً اگر مرا مدیرعامل باشگاه ذوب آهن بگذارند توجیه نمی کنند که استاندارد مدیریت چیست که برمبنای آن برنامه ریزی میان و بلندمدت کنم.
مدیرعامل سابق باشگاه تراکتور اشاره کرد: متاسفانه در فوتبال ایران چیزی حرفه ای تعریف نشده است و فقط پای امضای قرارداد و شرط و شروط بحث حرفه ای مطرح می شود. باید یک ساختار روان و فعال برای باشگاه ها در نظر گرفته شود و هرکسی وظایف سازمانی خودش را بداند تا در وظایف دیگران دخالت نکند. این کسالتی است که فوتبال ما سالیان سال گرفتارش است و تعریف درستی از دولتی و خصوصی بودن باشگاه ها نداریم. در آموزش نمره صفر هم برای ما خوب است و این اپیدمی در دستگاه های دیگر هم هست.
علیپور درباره مشکلات تراکتور در خط حمله و جذب محمد عباس زاده اظهار داشت: برای جذب مهاجم شش دانگ به حق جای نگرانی بود. بارها گفتم آیا مهاجم شش دانگ وجود داشت که سراغش برویم؟ اصلاً مهاجمی نبود. سرمربی تیم از من درخواست داشت محمد عباس زاده را جذب نماییم. یک بخش اصول حرفه ای همین است. وقتی سرمربی انتخاب می کنید اختیار فنی را به او می دهید. عباس زاده انتخاب منصوریان بود. بنده نظراتم را درباره این بازیکن به منصوریان گفتم ولی اختیار فنی با سرمربی است. حرف منصوریان منطقی بود و می گفت عباس زاده سوابق خوبی دارد و می تواند احیا شود. این بازیکن بطور قطع در تراکتور احیا می شود.
وی درباب عدم جذب پیمان بابایی و پیوستن این بازیکن به ماشین سازی باوجود مذاکره با تراکتور اظهار نمود: یک بحث مذاکرات اولیه با بابایی بود که به هم نزدیک شدیم و از نظر ما تمام شده بود ولی سیاست گذار باشگاه نظرهایی داشت. در این مسئله به اختلاف رسیدیم و بابایی جدا شد. بر خلاف آنچه که می گویند، بابایی گم نشده بود و دعا می کنم در ماشین سازی موفق باشد.
مدیرعامل سابق باشگاه تراکتور درباره جدایی چند بازیکن این تیم در فصل نقل و انتقالات اشاره کرد: آن بازیکنان پیش از آمدن من به تراکتور تصمیم نهایی را گرفته بودند ولی پس از حضورم در باشگاه تلاش کردم آنها را حفظ کنم. این نفرات حداقل از نظر عاطفی تمایلی به بازگشت نداشتند.
علیپور در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا اگر به گذشته برگردید باردیگر پیشنهاد مدیریت باشگاه تراکتور را قبول می کنید؟ اظهار داشت: پرسش سختی است ولی خیر دیگر قبول نمی کنم.


منبع:

1399/09/03
13:43:43
5.0 / 5
1659
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی