سرمربی سابق اروگوئه:

كی روش با ایران فوق العاده دفاعی بود

كی روش با ایران فوق العاده دفاعی بود

به گزارش اخبار ورزشی سرمربی سابق تیم های ملی اروگوئه و قطر ضمن اشاره به دوران كاری كارلوس كی روش در تیم ملی فوتبال ایران، به علت ناكامی وی در كلمبیا اشاره نمود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، «خورخه فوساتی» سابقه کار در تیم های زیادی از کشورهای عربی را در کارنامه دارد. فوساتی که زمانی سرمربی تیم ملی فوتبال اروگوئه بود، بیشتر از نیمی از فعالیت مربیگری خویش را در تیم های عربی و همچون تیم ملی فوتبال قطر سپری کرده است.
فوساتی در زمان کار در تیم ملی قطر، با تیم ایران و کارلوس کی روش هم روبرو شده بود و حتی یکی از گزینه هایی بود که ادعا می شد جایگزین کی روش پس از جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا در تیم ایران می شود.
این مربی اخیراً در گفتگو با برنامه تلویزیونی «Banda Deportiva» به بهانه بررسی عملکرد تیم های حاضر در مرحله انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای لاتین، به کارلوس کی روش و دو باخت متوالی اش با کلمبیا هم اشاره نمود.

فوساتی اظهار داشت: برزیل تنها تیمی است که نظم خویش را حفظ نموده است. اکوادور هم شاید بتواند نظم داشته باشد. بقیه تیم ها هیچ نظم و انضباطی ندارند مثل اروگوئه. شیلی متزلزل و پرو ناامید کننده بوده است. اتفاقاتی هم که برای کلمبیا رخ داد مرا غافلگیر نکرد. مربیان زیادی در آمریکای لاتین بودند که می توانستند انتخاب شوند و از خصوصیات و خصوصیت های کلمبیا اطلاع داشته باشند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا به کارلوس کی روش اشاره می کنید؟ اظهار داشت: من کی روش را می شناسم. او چیزی برای انجام دادن در کلمبیا ندارد.
سرمربی سابق اروگوئه افزود: من با کی روش روبرو شده ام؛ زمانی که من سرمربی قطر بودم و او سرمربی ایران؛ یکی از تیم های بزرگ آسیا. اما ایران با هدایت کی روش یک تیم فوق العاده دفاعی بود. در کلمبیا آنها نمی دانستند که چه کسی را استخدام کنند.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، این صحبت های فوساتی درباره کی روش یادآور درگیری رسانه ای این دو مربی در فروردین ۱۳۹۶ و قبل از بازی دو تیم ایران و قطر است. فوساتی در نشست خبری قبل از آن بازی به کی روش کنایه زد که چرا درباره دو ملیتی های قطر صحبت کرده و اشاره ای به بازیکنان دو ملیتی پرتغال نداشته است.
کی روش هم در واکنش به این اظهارات فوساتی اعلام نمود از دستاوردهای قطر برای جام جهانی تمجید کرده و این مربی اروگوئه ای هرچه که دوست دارد می تواند بگوید.


منبع:

1399/09/06
16:40:47
5.0 / 5
913
تگهای خبر: بازیكن , تیم , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی