در گزارش اخبار ورزشی مطرح شد

فكری واقع بینانه درباره استقلال حرف زد

فكری واقع بینانه درباره استقلال حرف زد

به گزارش اخبار ورزشی پیشکسوت باشگاه استقلال اظهار داشت: خوشحالم از این که محمود فکری دیدی درست نسبت به وقایع اطرافش دارد و با واقع بینی به آنالیز مسائل می پردازد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محمود فکری سرمربی تیم استقلال روز گذشته در گفتگویی تصویری در مورد تیمش و صدرنشینی آنها در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر اعلام نموده بود که با این صدرنشینی چیزی به ما نمی دهند و در قسمتی دیگر از صحبت هایش به این نکته اشاره نمود که تیمش هنوز خیلی کار دارد تا به روزهای خیلی خوب برسد.
سعید بیگی هافبک پیشین استقلال در این خصوص به خبرنگار مهر اظهار داشت: اساساً محمود فکری را دوست دارم و از نتیجه گرفتن او خوشحال می شوم و خیلی خوشحالم که او به قدری حواسش جمع هست که مسائل پیرامونش را به خوبی آنالیز کند. فکری درست می گوید نه با این صدرنشینی اتفاق خاصی افتاده و نه تیمی که در اختیار او قرار دارد تیمی رویایی و ایده آل است. این تیم تا رویایی شدن خیلی کار دارد. البته فکری ابزارهای خوبی برای رسیدن به روزهای آرمانی دارد که باید به خوبی از آنها استفاده نماید.
پیشکسوت آبی پوشان افزود: بازی با شهرخودرو یک نقطه عطف برای شاگردان فکری بود و گرچه تیم مقابل توانست بازی برابر با آنها انجام دهد، اما این صدرنشینی اعتماد به نفس خوبی را برای آبی پوشان به ارمغان آورد که این را می توان بزرگ ترین دستاورد آن بازی دانست.
بیگی در مورد عملکرد رشید مظاهری اظهار داشت: رشید در عمل ثابت کرد بهترین خرید این فصل استقلال است. او دروازه بانی است که بود و نبودش بسیار متفاوت می باشد. نقش وی در امتیازاتی که امروز در حساب آبی پوشان است کاملاً مشخص است و امیدوارم تا آخر فصل بتواند بدون فراز و نشیب به کارش ادامه دهد. ضمن اینکه استقلال یک دروازه بان شش دانگ دیگر به اسم حسینی دارد و من امیدوارم فضای بین این دو نفر هم تا آخر فصل به خوبی مدیریت شود.
وی در مورد دیدار آبی پوشان مقابل ذوب آهن اظهار داشت: دو دیدار متوالی خارج از خانه هر تیمی را رنج می دهد اما این شرایط فوتبال است و همانطور که امکان دارد دو دیدار متوالی داخل خانه داشته باشید، امروز هم دو بار پشت سر هم باید خارج از خانه به میدان بروید. باید با این مسائل در فوتبال کنار آمد.
هافبک پیشین آبی پوشان، ذوب آهن را هم تیمی خوب دانست و در اینباره اظهار داشت: با این که سبزپوشان اصفهانی در پایین جدول حضور دارند، اما نباید از قدرت آنها گذشت. من لیگ را دنبال می کنم و به تبع آن بازی های ذوب آهن و سایر تیم ها را کاملاً زیر نظر دارم. ذوبی ها تیمی هستند که فوتبال را خیلی خوب بازی می کنند اما در همه بازی های قبلی شان بدشانس بودند و بعضاً هم داوری ها اشتباهاتی داشت که روی نتایج این تیم تأثیر داشت. اینها را گفتم تا به این نتیجه برسم که استقلال کار ساده ای برای دیدار با ذوب آهن در پیش ندارد. بنابراین اگر بچه های ما می خواهند صدرنشینی را حفظ کنند، باید به این باور برسند که تیم خوب اما پایین جدولی ذوب آهن را در اصفهان شکست دهند.


منبع:

1399/09/25
15:40:38
5.0 / 5
1194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی