پاسخ بیانیه به یك مصاحبه؛

اختلاف نظر در پرسپولیس به خاطر یك بازیكن

اختلاف نظر در پرسپولیس به خاطر یك بازیكن

انتقادات سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از جدایی بازیکن عراقی این تیم با واکنش هیات مدیره مواجه گردید تا رگه هایی از اختلاف سرخپوشان نمایان شود و نگرانی هایی را برای آینده ایجاد نماید.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، یحیی گل محمدی بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا نسبت به جدایی بشار رسن واکنش تندی داشت تا نارضایتی خویش را از این مورد بیان کند.
سرمربی سرخپوشان پایتخت بعد از بازگشت کاروان این تیم از قطر درباره جدایی هافبک ملی پوش عراقی خود صحبت کرد و توافق قبلی این بازیکن با مسؤلان سابق باشگاه را علت این جدایی عنوان نمود. یحیی که در دوحه قطر با بشار خداحافظی کرده بود رفتن هافبک بازیساز تأثیرگذار خویش را باورنکردنی توصیف کرد.
او در بخشی از مصاحبه خود عنوان داشت: «واقعاً عجیب است. احساس من این است یک اراده ای وجود دارد تا پرسپولیس را ضعیف کنند. حالا دلیلش چیست را نمی دانم.»

صحبت های تند سرمربی پرسپولیس با واکنش هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس روبرو شد. اعضای هیأت مدیره که پای برگه جدایی رسن را امضا کرده بودند اطلاعیه ای ۱۵ بندی در اینباره منتشر نمودند.
پاراگراف هایی که نشان از اعتقاد آنها نسبت به سود مالی پرسپولیس در این قضیه دارد. آنها که تلویحی نسبت به رفتار بشار رسن در هفته های ابتدایی لیگ برتر هم اعتراض خویش را بیان کرده بودند جدایی رسن را منطبق بر سیاست های باشگاه عنوان داشته و جدایی او را بدون ضرر توصیف کرده اند.
سیاستی که با دیدگاه های یحیی گل محمدی همخوانی ندارد. نگاه های متفاوتی که در دوران سرپرستی مهدی رسول پناه به اوج تضاد رسیده بود تا کار به صحبت های دور از ادب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ضد بازیکنان و سرمربی پرسپولیس کشیده و استعفای او را به دنبال داشته است.

آتش اختلافات پنهان هیأت مدیره و سرمربی سرخ ها که در آستانه بازی های مهم پرسپولیس در لیگ برتر بار دیگر زبانه کشیده و می تواند به ضرر نایب قهرمان آسیا باشد.
در این بین جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که هنوز به عضویت هیأت مدیره در نیامده است رابطه خوبی را با یحیی بوجود آورده اما هنوز در اینباره واکنشی نشان نداده است تا مجبور به پشتیبانی از تفکری خاص شود.


منبع:

1399/10/02
16:33:14
5.0 / 5
1119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی