طباطبایی از بهره برداری سالن اختصاصی كاراته آگاهی داد

طباطبایی از بهره برداری سالن اختصاصی كاراته آگاهی داد

رئیس فدراسیون کاراته اظهار داشت: بزودی و با کمک کمیته ملی المپیک شاهد بهره برداری از سالن اختصاصی کاراته خواهیم بود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، رئیس فدراسیون کاراته در حاشیه بازدید عصر سه شنبه معاون وزیر ورزش از تمرینات تیم ملی و تاثیرات آن اظهار داشت: قاعدتاً اگر مقرر است یک تیم موفق شود کمک همه می تواند موثر باشد. در این راه همه همچون وزارت ورزش، کمیته المپیک، فدراسیون کاراته و کادر فنی و ملی پوشان نقش ویژه ای دارند و همه یک تیم هستیم که باید با کمک هم موجب موفقیت کاراته شویم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا علی نژاد قولی هم برای کمک به کاراته داده یا خیر، اشاره کرد: ما همیشه مشکلاتمان را با مسئولان در بین می گذاریم. علی نژاد از خانواده ورزش های رزمی است و نگاه ویژه ای نیز به کاراته دارند. امیدوارم با حمایت هایی که انجام می شود بار دیگر شاهد موفقیت کاراته ایران باشیم.
رییس فدراسیون کاراته درباره سرانجام ایجاد سالن مجزا برای کاراته اظهار داشت: کمیته ملی المپیک کارهای مربوط به سالن مجزا را پیگیری می کند و ان شالله بزودی شاهد بهره برداری از سالن مختص به ملی پوشان کاراته خواهیم بود. بطور قطع تا پیش از المپیک این کار صورت خواهد گرفت.
طباطبایی درباره موضوع پرداخت پاداش ملی پوشان کاراته نیز اظهار داشت: تا سال ۹۷ پاداش هایی که برمبنای معیارهای وزارت ورزش مشخص شده به تمامی ملی پوشان کاراته پرداخت شده است.

1399/10/10
00:57:09
0.0 / 5
1234
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , كمیته
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی