كرونا بهترین اسنوكرباز جهان را ویران می كند؟

كرونا بهترین اسنوكرباز جهان را ویران می كند؟

جیمی وایت معتقد می باشد که جاد ترامپ بعد از حذف از مسابقات مسترز 2021 به سبب مبتلاشدن به کرونا افت خواهدنمود و بازی اش ویران خواهد شد.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا، جاد ترامپ نفر اول اسنوکر جهان و جک لیسوفسکی که به کووید ۱۹ مبتلا شده بودند مسابقات اسنوکر مسترز ۲۰۲۱ را از دست دادند. بجای این دو بازیکن، جو پری و گری ویلسون به این رقابت ها اضافه شدند.
جیمی وایت، اسنوکرباز حرفه ای چپ دست اهل انگلستان که به سبب محبوبیت فراوانش به او لقب قهرمان مردم را داده اند معتقد می باشد که بعد از حذف جاد ترامپ، مرد شماره یک اسنوکر جهان و جک لیسوفسکی از رقابت های اسنوکر مسترز۲۰۲۱، این دو بازیکن ویران خواهند شد!
این کارشناس اسنوکر ضمن آرزوی سلامتی برای این دو بازیکن می گوید که از دست دادن این فرصت برای این دو بازیکن در آینده می تواند در نحوه عملکرد آنان تاثیر گذار باشد.
همین طور فولدز کارشناس ارشد یورو اسپورت اظهار داشت: این چیزی نیست که ما می خواستیم ببینیم به خصوص در روز اول. جاد در نیم فصل اول بازیکن خوبی بود و امیدوارم خیلی زود باردیگر بازی کند.
این دو بازیکن با بدشانسی پس از تست های انجام شده مجبور شدند به خانه های خود برگردند و بازی را پشت تلویزیون های خود تماشا کنند. این وقفه برای مرد اول اسنوکر جهان در حالی است که وی در سال ۲۰۲۰ بسیار درخشان عمل کرد و توانسته بود پرافتخار ترین بازیکن سال ۲۰۲۰ شود. او موفق شده بود در مسابقات مسترز آلمان، قهرمانی بازیکنان، مسابقات جبل الطارق، رقابتهای آزاد انگلیس، مسابقات ایرلند شمالی و گرندپری قهرمان شود و در سال ۲۰۲۰ شش قهرمانی به نام خود ثبت کند.
با حذف ترامپ این امکان برای مدعیان وجود دارد که بتوانند عنوان قهرمانی این رقابت ها را به نام خود ثبت کنند.1399/10/23
12:47:22
0.0 / 5
838
تگهای خبر: بازیكن , پورت , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی