مربی آلومینیوم اراك:

گل گهر به دنبال بهره گیری از ضربات ایستگاهی بود اما ناكام ماند

گل گهر به دنبال بهره گیری از ضربات ایستگاهی بود اما ناكام ماند

مربی آلومینیوم اراک اظهار داشت: تیم گل گهر از لحاظ ساختار و تاکتیک و تکنیک از بهترین تیم های لیگ برتر شمرده می شود و در این بازی به دنبال بهره گیری از ضربات ایستگاهی بود اما ناکام ماند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، حسین عبدی عصر جمعه در نشست خبری بعد از دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان، اظهار نمود: تیم گل گهر سیرجان با مهره های تأثیرگذاری که دارد یکی از بهترین خطوط حمله لیگ برتر است اما با برنامه ریزی کادر فنی به مصاف این تیم رفتیم.
وی اضافه کرد: بازیکنان به دستورات سرمربی به خوبی عمل کردند و فرصت گل زنی به تیم گل گهر ندادند و حتی چند موقعیت خوب در اختیار داشتیم که می توانست به گل تبدیل گردد، اما این اتفاق نیفتاد.
مربی تیم آلومینیوم اراک بیان کرد: بازیکنان در نیمه دوم کاملاً سوار بازی بودند و چند موقعیت را نیز از دست دادیم.
عبدی افزود: البته گل گهر سیرجان بیشتر به دنبال این بود که بتواند از ضربات ایستگاهی استفاده نماید و به نتیجه برسد ولی بازیکنان آلومینیوم هوشیار بودند و شانس و فرصت گل زنی را از گل گهر سیرجان گرفتند.
عبدی اظهار داشت: آنچه باید برای حفظ دروازه و ایجاد موقعیت انجام بدهیم به درستی انجام دادیم و حتی چند موقعیت خوب در اختیار داشتیم که می توانست به گل تبدیل شود؛ در مجموع بازی خوبی بود و می توانستیم کار را به نفع خود تمام نماییم ولی بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

1399/10/26
23:56:53
0.0 / 5
715
تگهای خبر: بازیكن , تساوی , تیم , گل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی