مربی تیم فوتبال گل گهر:

برخی داورها با قلعه نویی مشكل دارند

برخی داورها با قلعه نویی مشكل دارند

به گزارش اخبار ورزشی مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان ضمن اشاره به اینکه در این فصل برآیند داوری ها به ضرر ما بوده است، اظهار داشت: برخی داورها با قلعه نویی مشکل دارند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، سعید الهویی عصر جمعه در نشست خبری پیش از بازی «گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز» از سری مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که فرصت برگزاری یک بازی خیلی خوب دیگر را این هفته برابر یکی از تیم های خوب ایران خواهیم داشت.
وی افزود: به چند دلیل به بازی فردا امیدواریم؛ اول اینکه کیفیت فنی و سبک بازی تراکتورسازی شبیه ماست و تلاش دارد که با توپ فوتبال مالکانه بازی کند. تصور می کنم بازی فردا جدال دو تیم خوب لیگ برتری در بازی مالکانه است.
الهویی بیان نمود: طبیعتاً فردا هر تیمی بهتر بتواند بازی مالکانه و حملات تدریجی اش را انجام بدهد، شانس بیشتری برای پیروزی دارد، بنابراین حدس می زنیم هواداران و تماشاگران فردا بازی زیبایی ببینند و بسیار امیدوارم که با تمریناتی که در هفته گذشته انجام دادیم، بتوانیم نتیجه خوبی هم به دست بیاوریم.
تفکر قلعه نویی بازی تهاجمی و مالکانه است
مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در پاسخ به خبرنگاری که عنوان نمود «فردا هواداران ۳ امتیاز خانگی را می خواهند»، اظهار داشت: مطمئن باشید قلعه نویی در مقابل هر تیمی در هر استادیومی و هر شهری که بخواهد بازی کند، فقط به دنبال ۳ امتیاز است. تفکر قلعه نویی، تفکر بازی تهاجمی، مالکانه و گرفتن ۳ امتیاز است.
وی در مورد موفقیت باشگاه گل گهر بیان نمود: موفقیت یک فرایند است و باید بپذیریم که باشگاه گل گهر سیرجان در فصل جاری با حضور قلعه نویی تلاش می کند که ثباتی در فوتبال ایران برای خودش ایجاد نماید، رسیدن به قله مدنظر قلعه نویی زمان بر است.
دستیار قلعه نویی در جهت کیفیت تیم گل گهر در لیگ برتر اظهار داشت: مطمئن باشید پله به پله جلو می رویم، گل گهر جزو چهار تیم بالای جدول از لحاظ کیفیت است، پس امیدوار باید باشیم.
وی در ادامه به هواداران گل گهر اظهار داشت: قلعه نویی، کادر فنی و بازیکنان تمام تلاش شان را انجام می دهد از هواداران می خواهم به ما انرژی مثبت بدهند، مطمئن باشید ما داریم تلاش می نماییم که بهترین عملکرد را برای طول لیگ داشته باشیم.
گل گهر در نیم فصل تقویت می شود
الهویی در ارتباط با جذب و معاوضه بازیکنان گل گهر با سایر باشگاه ها بیان نمود: در زمینه تقویت تیم، مطمئناً قلعه نویی پس از آخر بازی های نیم فصل اول لیگ با بررسی و آنالیز کامل و کافی مثل سال های گذشته بهترین انتخاب ها را انجام می دهند.
وی افزود: در مورد داستان تعویض علیزاده هم، فکر می کنم باشگاه اطلاعیه ای صادر کرده و تمام بازیکنان با تمرکز صد درصد درگیر تمرینات و مسابقات هستند، اصلاً از این مورد نگران نباشید.
الهویی بیان نمود: قلعه نویی مطمئناً نیم فصل تلاش خواهد نمود تیم را به بهترین شکل تقویت کند، کما اینکه جذب یک بازیکن آزاد مثل مرتضی تبریزی که پیش از این هم کیفیت بالای خودش را نشان داده است، مبین این است که قلعه نویی انتخاب های خوبی برای تیم دارد، مطمئن باشید در نیم فصل هم اتفاقات خوبی خواهد افتاد.
وی از محرومان و مصدومان تیم گل گهر برای بازی برابر تراکنور چنین اظهار داشت: در فهرست اصلی، مصدوم و محرومی نداریم، یکی دو نفر از بازیکنانمان مصدومیت های خیلی کوچکی دارند، شاید قلعه نویی ترجیح بدهد برای حفاظت از سلامتی شان فردا به آنها استراحت بدهد و این بازیکنان را در فهرست ۲۰ نفره نیاورد؛ ولی بازیکنانی که به خاطر مصدومیت طولانی مدت، از فهرست خارج باشد، نداریم.
داوران عدالت را برقرار کنند
الهویی بخش پایانی صحبت های خویش را به داوری و کارشناسان داوری لیگ برتر اختصاص داد: یک مبحث را بارها در هفته های گذشته مطرح کردیم و قصدمان اعتراض بی جهت نیست بلکه به دنبال اصلاح هستیم.
وی افزود: طبق گفته کارشناسان داوری در هفته گذشته اشتباه داوری دو امتیاز را از تیم ما گرفته است. در این فصل تیم گل گهر بیشتر از همه تیم ها ضرر کرده است؛ برخی تیم ها امکان دارد در یک بازی ضرر کرده باشند ولی یک جای دیگر هم از داوری نفع بردند و در نتیجه برآیندشان صفری بوده است.
الهویی ضمن اشاره به اینکه در این فصل برآیند داوری ها به ضرر ما بوده است، اضافه کرد: با عنایت به اتفاقات سالهای گذشته، به نظر می آید مشکلِ اشتباهات داوری با تیم نیست بلکه متوجه قلعه نویی است. ما نمی خواهیم این مورد را به کل جامعه داوری بسط بدهیم، بلکه در ارتباط با یک بخش کوچک و قلیلی است.
وی اظهار داشت: از رئیس کمیته داوران، دپارتمان داورن و داورانی که می دانیم وجدان پاکی دارند، می دانیم که می دانند جایگاهشان، جایگاه قضاوت و برقرار کردن عدالت هست، خواهش می نماییم که تحت تاثیر این مسائل قرار نگیرند. ما هیچ چیز اضافه ای از داوران نمی خواهیم و فقط از داوران عدالت را اجرا کنند. آن چیزی که حق ماست را به ما بدهند، چیز بیشتری نمی خواهیم، ولی آن چیزی که حق ماست را از ما نگیرند.
الهویی بیان نمود: اشتباهت داوری وجود دارد، در این هیچ شکی نیست، ولی ما از داوران می خواهیم که با وجدان آگاه و بیدار خودشان عدالت را برقرار کنند، تا همه تیم ها و افرادی که در فوتبال حضور دارند، بر طبق این عدالت بر خلاف اتفاقات چند سال گذشته افتاده به حق واقعی خودشان برسند.
تیم گل گهر سیرجان شنبه ۴ بهمن ۹۹، ساعت ۱۵: ۰۰ در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان به مصاف تیم تراکتور تبریز خواهد رفت.


منبع:

1399/11/03
22:10:12
0.0 / 5
1195
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی