تبعات دیر مراجعه كردن؛

جزئیات درگذشت بازیكن پیشین پرسپولیس

جزئیات درگذشت بازیكن پیشین پرسپولیس

پزشک معالج علی انصاریان به مردم هشدار داد کرونا را جدی بگیرند و در رعایت پروتکل های بهداشتی سختگیرتر از قبل باشند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، علی انصاریان مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که مدت کوتاهی را هم برای استقلال بازی کرد به سبب مبتلاشدن به ویروس کرونا امروز چهارشنبه در سن ۴۳ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
دکتر هاشمیان بعد از درگذشت علی انصاریان اظهار داشت: آن مرحوم روز دوم بهمن ماه بعد از چند روز درمان در خانه به بیمارستان رجوع کرد و با وجود همه تلاش هایی که برای درمانش صورت گرفت اما در نهایت ساعت ۱۶: ۱۵ دقیقه امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه ایشان را از دست دادیم.
پزشک معالج انصاریان در مورد جزئیات دلیلهای مرگ او اظهار داشت: دیر مراجعه کردن به بیمارستان برای علی دردسر شد و ریه هایش را به شدت با مشکل مواجه کرد. تصویر ریه اش در ایام ابتدایی پیام های خوبی نداشت و تلاش ها برای بهبود شرایطش ثمر نداد.
وی افزود: به مادر گرامی شان و ملت ایران تسلیت می گوییم. روز ناراحت کننده برای کشور ما و همه عزیزان و هنرمندان بود.
هاشمیان با هشدار به مردم برای رعایت کردن بیشتر پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: علی انصاریان می توانست در فوتبال ۱۲۰ دقیقه را بدون مشکل بدود اما به خاطر درگیری با این ویروس و دیر مراجعه کردن به بیمارستان شرایط خیلی سختی داشت و برای نفس کشیدن اذیت می شد. از مردم می خواهیم که بیشتر از گذشته کرونا را جدی بگیرند.

1399/11/15
18:13:01
0.0 / 5
668
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی