جوكوویچ:

بیرون از زمین مسابقه هیچ احترامی برای كریوس قائل نیستم

بیرون از زمین مسابقه هیچ احترامی برای كریوس قائل نیستم

مرد شماره یک جهان قبل از شروع اپن استرالیا اعلام نمود بیرون از زمین مسابقه هیچی احترامی برای تنیسور استرالیایی قائل نیست.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از پونتو د بریک، تنش میان نواک جوکوویچ و نیک کریوس افزایش پیدا کرد. تنیسور صربستانی در نشست خبری حاضر شد تا درباره شروعش در اپن استرالیا صحبت کند که در آخر اظهارات تندی را نسبت به تنیسور استرالیایی بیان کرد.
مرد شماره یک جهان که دوشنبه اولین بازی اش را برابر چاردی انجام خواهد داد اظهار داشت: در حقیقت من آمار خوبی برابر جرمی دارم (۱۳ به صفر). به همین خاطر این مساله هنگام مسابقه به من کمک زیادی خواهدنمود. چاردی تنیسور خیلی باتجربه ای است و سال هاست در چنین تورنمنت هایی بازی می کند. روند آماده سازی ام برای این رقابت ها خوب بوده است. در این جا من شب های بسیار خوبی را تجربه کردم و می خواهم باردیگر در پیست حاضر شوم و بهترین بازی ام را به نمایش بگذارم.
تنیسور صربستانی درباره رابطه خوبش با اولین گرند اسلم سال اظهار نمود: بین اپن استرالیا و نواک جوکوویچ داستان عاشقانه زیبایی وجود دارد (با خنده). احیانا چیزی شبیه به رابطه رافائل نادال با رولان گاروس. هر بار که به ملبورن می روم احساس راحتی بیش تری در پیست می کنم. می خواهم بگویم هر چقدر بیش تر اشتیاق داشته باشید اعتماد به نفس بیش تری خواهید داشت و احساس تان بهتر خواهد بود. اگر با انگیزه باشید می توانید نتیجه خوبی هم کسب کنید.
چند هفته پیش کریوس از رفتار مرد شماره یک جهان در بحران کرونا و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی انتقاد نمود. جوکوویچ از این جلسه خبری بهره برد تا پاسخ تنیسور استرالیایی را بدهد. او اظهار داشت: کریوس برای این ورزش خوب است. او تنیسور کاملا متفاوتی است و استعداد بالایی دارد. هر که با وی در زمین تنیس روبه رو شوم احترام زیادی برایش قائل خواهم شد. او نشان داده است که توانایی شکست هر تنیسوری را در زمین مسابقه دارد. بیرون از میدان شرایط فرق می کند و هیچ نوع احترامی نسبت به او ندارم. حرفی دیگری درباره کریوس ندارم.1399/11/19
21:52:17
0.0 / 5
1107
تگهای خبر: رقابت , شكست , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دوستان اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی