مصلایی پور:

مجارستان یكی از مراحل انتخاب داوران المپیكی كشتی است

مجارستان یكی از مراحل انتخاب داوران المپیكی كشتی است

به گزارش اخبار ورزشی رئیس کمیسیون داوران کشتی اظهار داشت: مسابقات گزینشی المپیک در قاره اروپا یکی از مراحل انتخاب داوران برای المپیک 2021 توکیو است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محمد مصلایی پور داور المپیکی و رئیس کمیسیون داوران کشتی با بیان این مطلب اضافه کرد: کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی از بنده بمنظور قضاوت در رقابت های گزینشی المپیک در قاره اروپا که اواخر اسفندماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می گردد دعوت کرده است.
وی افزود: طی نامه ی از اتحادیه جهانی در خصوص گزینش داوران برای المپیک، مقرر گردید از داوران هر قاره تعدادی محدود بعنوان داور بی طرف در قاره های دیگر به قضاوت بپردازند و مابقی داوران واجد شرایط (داوران المپیکی قضاوت کننده در نورسلطان) در مسابقات گزینشی قاره خود به قضاوت می پردازند.
مصلایی در مورد جایگاه داوری ایران در اتحادیه جهانی اظهار داشت: چندین سال پیش ما در داوری دنیا مدرس داشتیم اما هم اکنون کرسی در کمیسیون داوران کشتی نداریم و برای بدست آوردن آن باید بسیار تلاش نماییم.
رئیس کمیسیون داوران کشور اشاره کرد: روز پنج شنبه گذشته جلسه ی خوبی را با رؤسای کمیسیون داوران هیأت های کشتی استانها داشتیم و نظرات، پیشنهادات و انتقادات آنها را شنیدیم و قرار شد که در کمیسیون داوران بررسی شود.
وی گفت: اگر قرار باشد که در داوری دنیا پیشرفت نماییم باید همدل بوده و از نمایندگان کشورمان در میادین بین المللی به خصوص المپیک حمایت نماییم تا با رایزنی های انجام شده بتوانیم، صاحب کرسی در کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی شویم.
مصلایی پور در آخر اشاره کرد: کمیسیون داوران فدراسیون کشتی ایران تمام تلاش خودرا به جهت اینکه دو نماینده داوری در المپیک توکیو داشته باشیم انجام می دهد.


منبع:

1399/11/20
13:45:17
0.0 / 5
727
تگهای خبر: المپیك , تیم , رقابت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی