رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی:

تبدیل شدن به قطب فوتوالی آسیا از اهداف مهم ایران است

تبدیل شدن به قطب فوتوالی آسیا از اهداف مهم ایران است

به گزارش اخبار ورزشی رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی اظهار داشت: تبدیل شدن به قطب فوتوالی آسیا از اهداف مهمست چون این رشته از رشته های ورزشی جذاب ساحلی و با ماهیت گردشگری ورزشی است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محمدتقی امیری خراسانی عصر امروز جمعه در جمع خبرنگاران، بیان کرد: فوتوالی یکی از رشته های ورزشی جذاب ساحلی و با ماهیت گردشگری ورزشی است و این رشته یکی از پتانسیل های خوب ورزش ساحلی است که می تواند آینده درخشانی داشته باشد و در آینده نیز در بازی های ساحلی جهانی و آسیایی و در المپیک شاهد حضور این رشته خواهیم بود.
وی با اعلان اینکه ترویج فوتوالی در تمام استانها از برنامه های فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی است، اضافه کرد: این رشته به تعداد کم ورزشکاران و تجهیزات نسبت به سایر رشته های تیمی برخوردارست و در این وضعیت اقتصادی بطور مطمئن چنین رشته هایی در قالب اقتصاد مقاومتی بسیار به ما کمک می نماید.
رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی بیان کرد: تبدیل شدن به قطب فوتوالی آسیا از اهداف مهم ما است و باید شاهد حضور باشگاه ها در این رشته باشیم تا با میزبانی مسابقات رسمی بین المللی و شرکت در مسابقات رسمی بین المللی، در آسیا قطب اصلی باشیم.
امیری خراسانی درباب برگزاری لیگ فوتوالی کشور اظهار داشت: برای سال آینده به سبب همه گیری کرونا لیگ را به صورت متمرکز خواهیم داشت و در سال ۱۴۰۱ لیگ را به صورت رفت و برگشت خواهد بود.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، دومین دوره مسابقات جام ستارگان فوتوالی کشور امروز با قهرمانی تیم گلساپوش یزد در اهواز به انتها رسید.


منبع:

1399/11/24
23:11:40
0.0 / 5
806
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تیم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی