پیام باشگاه پرسپولیس به مناسبت قهرمانی در نیم فصل

پیام باشگاه پرسپولیس به مناسبت قهرمانی در نیم فصل

باشگاه پرسپولیس پس از برد پرگل مقابل گل گهر و اتمام نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ایران بعنوان تیم نخست، پیامی را صادر کرد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در پیامی، ضمن تقدیر از اعضای تیم، قهرمانی نیم فصل را به هواداران تبریک گفت.
در این پیام آماده است: «پرسپولیس، راه سختی را طی کرد. راهی دشوار که بدون حمایت هواداران و اعتمادی که نثار تیم کردند، ممکن نبود. پرسپولیس در آخرین گام نیم فصل، نمایشی ستودنی و مقتدرانه داشت و قهرمانی نیم فصل را رقم زد.
صدر جدول لیگ فوتبال ایران شایسته این مردان و هواداران پرسپولیس بود و الان سرخپوشان ایران، آنرا در رقابت با رقبای قدرتمند و قابل احترام خود، باز پس گرفته اند.
در این راه سخت که با فراز و نشیب بسیار همراه بود هیچگاه در رسیدن به هدف، تردید نداشتیم، چون هواداران به خود تردید راه ندادند و این احساس را به خوبی به باشگاه و تیم منتقل کردند.
مرور استرس ها، نگرانی ها، روزها و اتفاقات سختی که پشت سر گذاشته شد حلاوت این موفقیت و قهرمانی نیم فصل را بیشتر می کند و شادی و لبخند هواداران بهترین پاداش برای همه ما است.
پرسپولیس به مفهوم واقعی برای رسیدن به هدف خود جنگید و این نبرد تا حصول نتیجه نهایی که همانا پنجمین قهرمانی پی در پی برای پرافتخارترین تیم و هواداران ایران است ادامه خواهد داشت.
در شروع این فصل با مشکلاتی که برای پرسپولیس حادث شد، شاید بعضی امید بسته بودند که توقف قدرت نمایی و یکه تازی سرخپوشان ایران را شاهد باشند، اما پرسپولیس کاری کرد کارستان و نشان داد سنگ پرانی ها این قطار را از حرکت باز نمی دارد. همین طور سوار بودن بر این قطار نعمتی بزرگ است.
مجموعه پرسپولیس بار دیگر نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند و دشواری ها، نه فقط اختلالی در اراده اش ایجاد نمی کند بلکه آنرا مصمم تر می سازد.
در همین جا ضمن تبریک به هواداران، از سخت کوشی و درایت بازیکنان و مربیان تقدیر می نماییم که با تمام کمبودها، نمایش تعصب و اقتدار را بار دیگر روی صحنه فوتبال ایران بردند.
ما در باشگاه پرسپولیس، در ادامه اقدامات ماه های اخیر، مصمم هستیم تا مشکلات بسیار بزرگی را که دیگر باشگاه ها تصور رویارویی با آنرا نمی کنند از سر راه برداریم و بار دیگر جشن قهرمانی اختتام فصل را برگزار نماییم.»

1399/12/01
22:04:49
0.0 / 5
1006
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی