مدیر عامل باشگاه پیكان:

همه چیز پول نیست

همه چیز پول نیست

اکبر محمدی درباره تیم والیبال پیکان اظهار داشت: تیم حرفه ای با استاندارهای حرفه ای برای فصل آینده خواهیم بست.اکبر محمدی، مدیرعامل باشگاه پیکان در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباره شرایط و وضعیت تیم والیبال این باشگاه اظهار داشت: بدون شک پیکان پرافتخارترین تیم آسیا و ایران است، وظیفه ما این است تا از این برند صیانت نماییم و در جهت ارتقا این تیم تلاش خواهیم کرد. خیلی تمایل ندارم به اتفاقات فصل گذشته بپردازم چون که در شان باشگاه پرافتخار پیکان نبود.
وی تصریح کرد: دلایلی مختلفی همچون دیر بسته شدن تیم، نامتوازن بودن تیم، مطابقت نداشتن بازیکنان و بحث های فنی در ناکامی تیم اثرگذار بود. تیم سازی و گروه سازی دو بحثی است که در موفقیت تیم بسیار مهم می باشد و ما در هیچ یک از این دو بخش با عنایت به اتفاقات رخ داده موفق نبودیم.
مدیرعامل باشگاه پیکان تصریح کرد: در ابتدای فصل تیم با بیماری کرونا درگیر بود و در ادامه هم تغییراتی در جهت تقویت تیم انجام شد. در نیم فصل نخست تنها چهار برد کسب کردیم و در نیم فصل دوم با عنایت به تغییرات خواسته و ناخواسته اعمال شده تمام تلاش کادر فنی و اعضای هیات مدیره این بود تا روال استانداردی بر تیم حاکم شود. با عنایت به کمبود بازیکنان داخلی به سراغ بازیکنان خارجی هم رفتیم. البته باز هم نتوانستیم بازیکنان مدنظر خویش را جذب نماییم. در نهایت در نیم فصل دوم به شش پیروزی دست یافتیم و این برای حضور در جمع هشت تیم کافی نبود.
وی عنوان کرد: با نتیجه متوسط رو به پایین فصل را تمام کردیم. همان سبب شد چشم انداز درستی برای فصل پیش رو داشته باشیم. هدف مان این است برنامه استاندارد و متناسب با بودجه باشگاه هدف گذاری نماییم، این را هم باید در نظر بگیریم که همه چیز پول نیست. تیم هایی که هزینه های گزافی انجام داده بودند هم ناکام ماندند، باید منطقی در انتخاب بازیکنان و کادر فنی داشته باشیم.
محمدی درباره سیاست گذاری باشگاه برای جذب بازیکن در فصل آینده اظهار داشت: اساسا تیمی حرفه ای با استاندارد حرفه ای خواهیم بست. تیمی که به بهترین شکل سازماندهی شود، نه اینکه بخواهیم پول زیادی تزریق نماییم بلکه باید چارچوبی در نظر گرفته شود. بازیکنان باید بدانند در چه باشگاهی بازی خواهند کرد و کادر فنی هم باید از آنها به خوبی بهره برداری کند. حتما نگاهی جدی به آکادمی و تیم های پایه خواهیم داشت، همانطور که اطلاع دارید در رده نوجوانان قهرمان و رده جوانان نایب قهرمان کشور شدیم و این نوید بخش آینده ای بهتر برای تیم پیکان است.
مدیرعامل باشگاه پیکان درباره تیمداری در بخش بانوان هم اظهار داشت: با عنایت به هدف گذاری صورت گرفته به نتیجه لازم نرسیدیم. تیم سوم شد اما انتظارات مان بالا بود. باید بررسی های لازم را انجام دهیم و برای ادامه حیات بخش بانوان تصمیم گیری خواهیم کرد.
وی درباره تیم فوتبال پیکان هم اظهار داشت: هزینه معقول و منطقی برای تیم فوتبال انجام دادیم و به نسبت، جایگاه بدی در جدول نداریم، امیدوارم در آینده نتیجه بهتری کسب نماییم.
محمدی درباره تسویه حساب بازیکنان والیبال هم اظهار داشت: اولین گام باشگاه تسویه با بازیکنان فصل گذشته بود تا با آرامش خاطر بیشتری برای فصل آینده آماده شوند. به غیر از یکی، دو نفر قرارداد تمام بازیکنان پرداخت شده است.
وی درباره وضعیت رضا صفایی که به علت صدمه دیدگی نتوانست بیشتر از دو بازی برای تیمش انجام دهد، اظهار داشت: تلاش ما این است تا بدون مشکل بازیکنان، قراردادهای خویش را دریافت نمایند. صفایی هم به علت صدمه دیدگی نتوانست برای تیم بازی کند اما تمام تلاش مان این است که قرارداد او هم پرداخت گردد. البته همه بازیکنان درصدی از قراردادهایشان بخشیده شد.

1399/12/14
12:54:13
0.0 / 5
792
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی