همزمان با سالروز شهادت شهید غازی

سردیس كاپیتان سابق سپاهان رونمایی گردید

سردیس كاپیتان سابق سپاهان رونمایی گردید

سردیس شهید حسن غازی کاپیتان دهه ۵۰ باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان ظهر امروز رونمایی گردید.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محمدرضا ساکت، ساکت، در آئین رونمایی از سردیس کاپیتان اسبق تیم فوتبال سپاهان، شهید حسن غازی عنوان کرد: ورزشکاران تاریخ و هویت هر کشوری هستند و تاریخ شخصیت یک کشور را ترسیم می کند؛ در تاریخ ورزشکاران نشان دهنده هویت یک کشور هستند و این سرافرازان فرهنگ و هنر و ورزش یک کشور را پاس داشتند.
وی با اشاره به اینکه همه کشورها به قهرمانان ملی افتخار می کنند، افزود: تاریخ یک کشور را ورزشکاران می سازند، تاریخ ۷۰ ساله سپاهان مملو از افتخار و افرادی همچون شهید حسن غازی که برای این باشگاه و کشور افتخار آورده اند.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان خاطرنشان کرد: هم اکنون ۹۳ تیم ورزشی در بخش بانوان و آقایان در رشته های مختلف در زیر مجموعه باشگاه فعالیت می نمایند و همه این تیم ها برای افتخار اصفهان و کشور تلاش می کنند.
ساکت اظهار داشت: ما در غوغای کاذب فضای مجازی هویت قهرمانان ملی خویش را در گستره ملی و فرهنگی فراموش نمی نماییم و در همین راستا پس از ماه مبارک رمضان سردیس مرحوم یاوری و مرحوم حریری که در حال ساخت است در ورزشگاه نقش جهان رونمایی می شود.
وی در مورد شخصیت شهید غازی اظهار نمود: بچه های فوتبال اصفهان دهه ۵۰ می گفتند اردوی تیم ما در پیش از مسابقات در منزل شهید غازی بود و پدر و مادر این شهید ما را حمایت می کردند و منزل این شهید بعنوان کمپ تیم سپاهان بود و این شهید قهرمان ورزشی و ملی بوده است.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، در حاشیه این مراسم به مناسبت روز ملی درختکاری یک نهال به دست محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در محل باشگاه کاشته شد.
گفتنی است هم چنین در حاشیه این مراسم از کیت جدید طلایی پوشان برای نیم فصل دوم هم رونمایی گردید.


منبع:

1399/12/14
22:39:33
0.0 / 5
840
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی