فریبرز محمودزاده:

پرسپولیس پیگیر رفع محرومیت است

پرسپولیس پیگیر رفع محرومیت است

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس پیگیر حل مشکل محرومیت از نقل و انتقالاتش است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، فریبرز محمودزاده درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس تصریح کرد: این یک مبحث حقوقی است. با عنایت به آرای کمیته انضباطی و تعیین وضعیت بابت پرونده هایی که سال هاست باقی مانده، پنجره تراکتور هم بسته بود اما با تضامین و پرداخت ها پنجره را باز کردند.
محمودزاده اضافه کرد: ما در کنار باشگاه ها و در تعامل با آنها هستیم ولی فدراسیون و سازمان لیگ هم با مشکل پرونده های باز مواجه می باشد که مطالبات مردم و اشخاص حقوقی و حقیقی است.
مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره پرسپولیس خاطرنشان کرد: پنجره بین المللی پرسپولیس بسته بود ولی مسؤلان این باشگاه تلاش کردند و ITC مهدی ترابی را هم گرفتند. در بخش داخلی هم پیگیر هستند تا مشکل محرومیتشان را حل کنند.
محمودزاده که با رادیو تهران صحبت می کرد، درباره مهلت نقل و انتقالات زمستانی هم اظهار داشت: با عنایت به بازه زمانی نیم فصل، نقل و انتقالات تا ۲۸ اسفند ادامه دارد و باشگاه ها می توانند حداکثر تا ۶ بازیکن جذب کنند. چون سهمیه لیگ برتر از آغاز فصل معنا دارد، در نیم فصل چیزی به نام سهمیه لیگ برتری نداریم. باشگاه ها با فسخ دو طرفه یا اقاله می توانند بازیکن جدید را به فهرست خود اضافه کنند. حتی اگر بازیکنی جدید به یک تیم اضافه شده باشد، بازهم با رضایت طرفین می توانند قرارداد را فسخ کنند مشروط به اینکه همان سقف ۶ بازیکن رعایت شود و این اتفاق پیش از ۲۸ اسفند رخ بدهد.

1399/12/17
13:33:27
0.0 / 5
738
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی