وضعیت حسینی در ابهام؛

پیشنهاد 900 هزار یورویی مدافع تیم ملی ایران به باشگاه ترابوزان

پیشنهاد 900 هزار یورویی مدافع تیم ملی ایران به باشگاه ترابوزان

اخبار ورزشی: یک رسانه ترکیه ای ادعا نمود سیدمجید حسینی مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابوزان اسپور برای تمدید قراردادش با این تیم پیشنهاد 900 هزار یورویی داده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، وضعیت تمدید قرارداد یا جدایی سیدمجید حسینی از تیم ترابوزان اسپور ترکیه معلوم نیست. روز گذشته علیرضا پیکان مدیر برنامه حسینی اعلام نمود در حال بررسی پیشنهاد باشگاه آ اِ ک یونان است و احتمال دارد این مدافع ایرانی پس از سه سال حضور در ترابوزان، راهی یونان شود.
اخبار ضد و نقیض از شرایط حسینی همچنان ادامه دارد. سایت «fotomac» امروز اعلام نمود حسینی در مرحله تصمیم گیری است و درخواست باشگاه برای تمدید قرارداد این بازیکن تا حالا نتیجه ای نداشته است.
این سایت ادعا نمود حسینی از تیم های کاسیم پاشا و باشاک شهیر از ترکیه و آ اِ ک یونان پیشنهاد دارد و درخواست قرارداد سالانه ۹۰۰ هزار یورویی برای تمدید قراردادش با ترابوزان داشته است.سایت «fanatik» آگاهی داد پیشنهاد تمدید قرارداد به مجید حسینی شامل ۷۵۰ هزار یورو و همین طور ۱۰۰ هزار یورو بعنوان پاداش است که در مجموع به عدد ۸۵۰ هزار یورو برای یک فصل می رسد.
از سوی دیگر سایت «fotospor» با اشاره به نقل قول مدیر برنامه حسینی اصرار کرد دوران این مدافع ایرانی در ترابوزان به انتها رسیده و حسینی در آخر فصل از این تیم جدا خواهد شد.منبع:

1399/12/29
13:09:23
0.0 / 5
565
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی