مدیر فنی تیم های ملی كشتی آزاد:

برای رده های نوجوانان و جوانان برنامه داریم

برای رده های نوجوانان و جوانان برنامه داریم

به گزارش اخبار ورزشی مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد اظهار داشت: در سال جدید برنامه های مدونی را برای تیم های ملی کشتی آزاد نوجوانان و جوانان در دستور کار داریم.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب اضافه کرد: باتوجه به تقویم فنی اتحادیه جهانی رقابت های قهرمانی آسیا و جهان در رده های سنی نوجوانان و جوانان در سال ۲۰۲۱ برگزار می گردد و به همین دلیل طبق بخشنامه های اعلامی از طرف فدراسیون کشتی، مسابقات انتخابی تیم های ملی در رده های سنی نوجوانان و جوانان در نیمه دوم فروردین ماه برگزار می شود.
وی افزود: عملاً بعد از این رقابت ها کار آماده سازی تیم های ملی با حضور نفرات منتخب در اردوهای تیم های ملی شروع می شود و ما نیز برنامه های مدونی را بمنظور آماده سازی این تیم ها در دستور کار داریم.
مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد با اشاره به اهمیت هماهنگی رده نونهالان با نوجوانان و نوجوانان با جوانان گفت: روند آماده سازی این تیم ها به هم مرتبط می باشد و هر رده حلقه وصل رده ی بعدی است در نهایت باید کار به شکلی باشد که خروجی آن در تیم بزرگسالان مثمرثمر باشد.
وی اضافه کرد: نوع تمرینات این رده ها باید با رده ی بزرگسالان متفاوت باشد و مربیان حاضر در اردوهای این تیم ها نیز باید افرادی کاربلد، فنی و همسو با سرمربیان، فدراسیون و هیئت کشتی استان خود باشند. بعد از هماهنگی با فدراسیون و محمد طلایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان قرار شد با نظر فدراسیون کشتی، کادر فنی این تیم با دعوت از مربیان معرفی شده از استان های مازندران، کرمانشاه، همدان و البرز تشکیل گردد. برای تشکیل کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد جوانان نیز از هیئت های کشتی مازندران، کرمانشاه، تهران و گیلان می خواهیم تا نسبت به معرفی مربیان خود اقدام نمایند.
مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد اظهار داشت: هدف فدراسیون از این کار، بها دادن به مربیان شهرستان ها و دیده شدن آنها و ایجاد انگیزه در میان مربیان سراسر کشور است.
کاوه افزود: سرمربیان رده های پایین باید در رده ی بالای خود حضور داشته باشند و بطور مثال سرمربی تیم نونهالان باید در نوجوانان و نوجوانان نیز باید در کادر فنی جوانان حضور داشته و کمک کنند و در برنامه داریم که تمرینات مشترکی را در دو رده ی نوجوانان و جوانان برگزار نماییم. امیدوارم با برنامه ریزی انجام شده و استفاده از مربیان توانمند استانها کارها در تیم های نوجوانان و جوانان به خوبی جلو برود و شاهد نتایج خوبی در مسابقات پیش رو باشیم.


منبع:

1400/01/04
17:06:45
5.0 / 5
864
تگهای خبر: تیم , رقابت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی