سومین مبارزه تایسون و هالیفیلد

سومین مبارزه تایسون و هالیفیلد

مایک تایسون و ایواندر هالیفیلد برای سومین مبارزه برابر هم قرار خواهند گرفت.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از خبرگزاری تاس، مایک تایسون و ایواندر هالیفیلد، قهرمانان سابق بوکس جهان، سومین مبارزه خودرا دو ماه دیگر برگزار خواهند کرد.

تایسون درباره تایید شدن این مبارزه اظهار داشت: من می خواهم به همه اطلاع دهم که مبارزه با هالیفیلد صورت خواهد گرفت. هالیفیلد مبارز متوسطی است. من می خواهم در تاریخ ۲۹ می با او مبارزه کنم. تنها کاری که باید صورت گیرد این است که در بعضی از بندهای قرارداد تجدید نظر کنید و سپس شاهد مبارزه سوم خواهیم بود.

هالیفیلد و تایسون بین سال ۱۹۹۶ و ۱۹۹۷ دو مبارزه داشتند که هالیفیلد برنده هر دو مسابقه بود. در مبارزه اول، تایسون در راند یازدهم ناک اوت شد، در مبارزه دوم بعد از یک حرکت غیرورزشی از طرف تایسون، داور بازی را تمام شده و به سود هالیفیلد اعلام نمود.

تایسون ۵۴ ساله است، او ۵۰ پیروزی در بوکس کسب کرده است که ۴۴ بار آن با ناک اوت کردن حریفان رخ داده است. او شش شکست هم متحمل شده است. وی قهرمان بی چون و چرای سنگین وزن جهان، صاحب کمربندهای جهانی بوکس (WBC)، انجمن جهانی بوکس (WBA) و فدراسیون بین المللی بوکس (IBF) است.

هالیفیلد ۵۸ ساله نیز افتخارات و قهرمانی های زیادی دارد. او توسط مجله رینگ سه بار در سالهای (۱۹۸۷، ۱۹۹۶، ۱۹۹۷) بعنوان بهترین بوکسور سال برگزیده شد. او ۵۶ مبارزه داشته است که ۴۴ پیروزی، ۱۰ شکست و دو تساوی داشته است. آخرین بار وی در سال ۲۰۱۲ وارد رینگ شد.
1400/01/06
01:49:10
5.0 / 5
802
تگهای خبر: پیروزی , تساوی , حریف , شكست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی