هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر؛

برتری آماری استقلال مقابل پیكان با ۵۲۰ پاس و ۵۲ درصد مالكیت

برتری آماری استقلال مقابل پیكان با ۵۲۰ پاس و ۵۲ درصد مالكیت

اخبار ورزشی: دیدار دو تیم استقلال و پیکان در حالی با تساوی بدون گل به انتها رسید که آمار بازی نشان از عملکرد بهتر آبی پوشان مقابل حریف داشت.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، در یکی از دیدارهای مهم هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر، استقلال و پیکان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به انتها رسید تا دو تیم امتیازات را بطور مساوی تقسیم کنند.
با اینکه نتیجه بازی مساوی شد، اما آمار بازی نشان از عملکرد بهتر تیم استقلال در این بازی دارد. آبی پوشان در این دیدار ۵۸ درصد مالکیت داشتند که در مقابل تیم پیکان ۴۲ درصد مالکیت به نام خود ثبت نمود.
شاگردان مجیدی در این دیدار ۱۰ ضربه به سمت چارچوب داشتند که ۴ بار این ضربات در قالب بود در صورتیکه پیکانی ها تنها ۳ ضربه به سمت دروازه داشتند که هیچیک از این ضربات در قالب نبود.
آبی پوشان در این دیدار ۴ بار به کرنر رسیدند و حریف آنها تنها یک دفعه صاحب ضربه کرنر شد. اما بارزترین عملکرد آبی پوشان در این دیدار تعداد پاس های آنها بود. شاگردان مجیدی در این دیدار ۵۲۰ پاس با دقت ۸۱ درصد ارسال کردند در صورتیکه تیم پیکان ۳۵۱ پاس با دقت ۷۴ درصد ارسال کردند.
باوجود این آمار هیچ توپی در آخر ۹۰ دقیقه از خط دروازه دو تیم عبور نکرد تا استقلال و پیکان با تقسیم امتیاز در هفته نوزدهم به کار خود خاتمه دهند.


منبع:

1400/01/15
11:18:25
5.0 / 5
701
تگهای خبر: استقلال , تساوی , تیم , حریف
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی