حضور رئیس كمیته تربیت بدنی مجلس در فدراسیون كاراته

حضور رئیس كمیته تربیت بدنی مجلس در فدراسیون كاراته

به گزارش اخبار ورزشی رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی با حضور در فدراسیون کاراته با رئیس این فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، دکتر احمد راستیه نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان و رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی با حضور در فدراسیون کاراته با سید حسن طباطبایی رئیس این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.
در ابتدای این دیدار طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته با تبریک اعیاد نوروز و شعبانیه گزارشی از آخرین وضعیت این رشته ورزشی و عملکرد تیم های ملی کاراته مردان و بانوان ایران در راه کسب سهمیه المپیک توکیو عرضه نمود. کوشش برای کسب نتایج مطلوب در المپیک توکیو و اشاره به کمبودهای کاراته در زیرساخت ها همچون نداشتن سالن اختصاصی برای برگزاری مسابقات، اردوها و … از دیگر مواردی بود که طباطبایی در جلسه با رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی مطرح نمود.
راستیه هم در این نشست عنوان داشت: به واسطه فعالیتهای ورزشی ام در رشته کاراته، خودم را از اعضای این خانواده بزرگ می دانم. علاقه ام به کاراته تا اندازه ای است که در جریان برخی اخبار و اتفاقات این رشته ورزشی هم قرار دارم.
رئیس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به عملکرد خوب تیم های ملی کاراته ایران در راه کسب سهمیه المپیک عنوان داشت: امیدوارم تیم ملی کاراته مردان و بانوان ایران با حداکثر سهمیه در المپیک شرکت نماید و در توکیو هم بگونه ای عمل کند که نقش مهمی در مدال اوری کاروان ورزش کشورمان ایفا کند.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ در این دیدار همینطور خواهان توجه بیشتر فدراسیون کاراته به کاراته شهرکرد، بن و سامان هم شد.

1400/01/17
12:31:54
5.0 / 5
794
تگهای خبر: المپیك , بدن , تیم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی