نماینده انستیتو كشتی:

عدم برگزاری رقابت انتخابی موجب بی انگیزگی در كشتی گیران می شود

عدم برگزاری رقابت انتخابی موجب بی انگیزگی در كشتی گیران می شود

نماینده انستیتو کشتی در انتخابی نوجوانان فرنگی کار اظهار داشت: عدم برگزاری انتخابی تیم های ملی کشتی بطور قطع موجب بی انگیزگی در کشتی گیران و از دست دادن سرمایه های کشتی می شود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، مهدی محمدی عضو اسبق تیم ملی کشتی فرنگی و مربی سابق تیم ملی در مورد برگزاری مسابقات انتخابی نوجوانان در شهرستان سنندج استان کردستان اظهار داشت: ابتدا از زحمات بی شائبه جمشید خیرآبادی و همکاران وی در هیأت کشتی استان کردستان قدردانی می کنم، چونکه مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار می گردد و شهر سنندج میزبان خوبی برای این مسابقات بوده است.
وی افزود: استقبال بسیار خوبی از رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان شده و کشتی گیران با آمادگی نسبی خوبی در این رقابت ها گام گذاشته اند و از نظر فنی مسابقات کیفیت بالایی دارد.
محمدی در مورد برگزاری رقابت های انتخابی تیم های ملی گفت: فدراسیون دیگر زمانی برای برگزاری این مسابقات نداشت و تا چند ماه دیگر رقابت های قهرمانی آسیا و مسابقات جهانی تیم های نوجوانان و جوانان برگزار می گردد و بنا بر این باید این مسابقات برگزار می شد و فدراسیون تلاش بسیاری کرد تا رقابت های انتخابی تیم های ملی با رعایت پروتکلهای بهداشتی در زمان مقرر اجرا شود.
وی اضافه کرد: مسئولان برگزاری رقابت های انتخابی نوجوانان نیز پروتکل ها را خوب رعایت کردند و تمامی نفرات شامل کشتی گیر، مربی، سرپرست، داور و عوامل اجرائی بدون انجام تست کرونا اجازه حضور در سالن مسابقات را نداشتند.
محمدی در مورد اینکه پس از گذشت ۱۳ ماه باردیگر رقابت های کشتی در سطح کل کشور در حال برگزاری است اشاره کرد: کشتی گیران به هر نحوی خودرا آماده حضور در این مسابقات کرده بودند و عملکرد آنها در سرپا خوب بود اما باتوجه به عدم تمرینات لازم در خاک مشکلاتی را شاهد بودیم.
وی تاکید کرد: اگر فدراسیون این رقابت ها را برگزار نمی کرد بطور قطع موجب بی انگیزگی در کشتی گیران می شد و این مساله در نهایت به از دست دادن سرمایه های کشتی و مهاجرت آنها به رشته های دیگر ورزشی می شد و فکر می کنم که با برگزاری این رقابت ها بار دیگر انگیزه ها به کشتی گیران و مربیان بازگشت.
محمدی در مورد دلیلهای حضورش در این رقابت ها اظهار داشت: به عنوان نماینده انستیتو گزارشاتی را از این مسابقات به فدراسیون کشتی، حمید سوریان و انستیتو کشتی خواهیم داد و بطور قطع عملکرد مربیان در این رقابت ها، نقش به سزایی در انتخاب کادر فنی تیم های ملی کشتی خواهد داشت.
وی در آخر اشاره کرد: خوشحالم بار دیگر در سالن رقابت های کشتی حضور دارم و این رقابت ها حال کشتی گیران، مربیان و عوامل کشتی را خوب کرد و شاهد رقابت های جذابی بودیم.

1400/01/17
16:45:01
5.0 / 5
823
تگهای خبر: تیم , رقابت , فدراسیون , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی