مدیربرنامه مدافع ایران خبر داد

پیشنهاد ۸۵۰ هزار یورویی ترابوزان به حسینی

پیشنهاد ۸۵۰ هزار یورویی ترابوزان به حسینی

به گزارش اخبار ورزشی مدیر برنامه مدافع تیم ملی فوتبال ایران می گوید باشگاه ترابوزان پیشنهاد ۸۵۰ هزار یورویی برای تمدید سه ساله قرارداد مجید حسینی عرضه کرده اما فعلاً چیزی برای امضا وجود ندارد!به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، سیدمجید حسینی مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابوزان اسپور ترکیه در سومین فصل حضورش در این تیم شرایط ویژه ای دارد. از یک طرف قرارداد حسینی با ترابوزان تمام می شود و وی می تواند بدون پرداخت حق انتقال به ترابوزان، راهی تیم های دیگر شود. از طرفی، این باشگاه ترکیه ای می خواهد هر طور که شده قرارداد جدیدی با حسینی امضا و مانع جدایی او -حداقل به صورت رایگان- شود.
علیرضا پیکان مدیر برنامه مجید حسینی در گفتگو با سایت «۶۱saat» ترکیه اعلام نمود که آنها پیشنهاد «شفاهی» ترابوزان اسپور را قبول کرده و در انتظار پیشنهاد رسمی و کتبی هستند.
پیکان ضمن انتقاد از مطالب بعضی از رسانه ها درباره نقش وی در تصمیم سیدمجید حسینی اظهار داشت: ما با باشگاه ترابوزان شفاهی صحبت کردیم و توافقات زیادی داشتیم. آنها قرارداد سه ساله با بیشتر از ۸۵۰ هزار یورو پیشنهاد دادند. ما نسبت به این پیشنهاد دیدگاه مثبتی داریم.
مدیر برنامه حسینی تصریح کرد: اگر پیشنهاد رسمی عرضه شود مطابق آن اقدام می نماییم ولی چگونه می توانم قراردادی که وجود ندارد را امضا کنم؟

1400/02/03
13:59:39
5.0 / 5
551
تگهای خبر: باشگاه , تیم , تیم فوتبال , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی