نامه اعتراضی به AFC ارسال شد

ایران امیدوار به بازگشت به جام جهانی فوتبال ساحلی

ایران امیدوار به بازگشت به جام جهانی فوتبال ساحلی

فدراسیون فوتبال نامه اعتراضی خودرا نسبت به حذف از جام جهانی فوتبال ساحلی به AFC ارسال کرد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، روز چهارشنبه بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نمود سه کشور ژاپن، امارات و عمان از قاره آسیا در جام جهانی فوتبال ساحلی روسیه حضور خواهند داشت. طبق اعلام AFC، مکانسیم این انتخاب لحاظ کردن امتیاز کشورها در سه دوره مسابقات قهرمانی آسیا در سالهای ۲۰۱۵، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ بوده است.
فدراسیون فوتبال همان روز با انتشار امتیازات ایران در سه دوره گذشته مسابقات قهرمانی آسیا اعلام نمود که باید بعنوان تیم سوم پس از ژاپن و امارات به جام جهانی برود.
غلامرضا رفیعی کارشناس حقوقی فدراسیون فوتبال هم امروز جمعه در این خصوص اظهار داشت: ما بررسی کردیم و دیدیم این نحوه محاسبه کنفدراسیون آسیا نادرست است. در حقیقت باید ترتیب تیم های اعزامی به جام جهانی فوتسال بدین سان باشد: ژاپن، ایران و عمان. امارات در رتبه چهارم قرار می گیرد.
رفعی اضافه کرد: شب گذشته نامه ای را برای کنفدراسیون آسیا تهیه کردیم و نظرمان را برمبنای اطلاعاتی که در وب سایت AFC و رنکینگ تیم ها در سه دوره گذشته بود آوردیم. هم اکنون منتظر پاسخ این نامه هستیم.

1400/02/03
20:37:36
5.0 / 5
743
تگهای خبر: تیم , حقوق , سایت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی