تاكید ملایی و صدیقی بر همكاری دوجانبه برای توسعه ورزش همگانی

تاكید ملایی و صدیقی بر همكاری دوجانبه برای توسعه ورزش همگانی

به گزارش اخبار ورزشی روسای فدراسیون های همگانی و ووشو با تکیه بر گسترش میزان همکاریهای فی درخلال به آینده ورزش همگانی و تأمین سلامت مردم با ورزش ابراز امیدواری کردند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، افشین ملایی رئیس، محمدرضا فروحی دبیر و رضا شجیع نایب رییس فدراسیون ورزش های همگانی در دیدار با امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو بر همکاری دو جانبه تاکید نمودند.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در این دیدار اظهار داشت: تلاشهای فدراسیون ووشو در حوزه ورزش همگانی و توجه به مبحث سلامت و تندرستی ستودنی است.
افشین ملایی ضمن اشاره به طرح های فدراسیون ووشو در حوزه همگانی بخصوص طرح ملی «ووشو سلامت» افزود: خوشبختانه فدراسیون ووشو با اجرای طرح های خیلی خوب خود در حوزه ورزش همگانی بخصوص توجه مضاعف به توسعه تای چی نشان داد که صرفاً به اهداف قهرمانی و مدال آوری فکر نمی کند و این تفکر برای ما پرارزش است.
ملایی اضافه کرد: ما امروز در کنار فدراسیون ووشو در حال تجربه یک همکاری مشترک بین بخشی هستیم و بسیار به آینده این همکاری هم خوشبین هستیم.
امیر صدیقی هم ضمن اشاره به فعالیتهای جامع فدراسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: حجم فعالیت ها در فدراسیون ورزش های همگانی به نحوی است که امیدواری بسیاری را دل مخاطبان بوجود آورده است.
صدیقی اضافه کرد: خوشبختانه توانستیم مبحث «ووشو برای همه» را به یک مطالبه جدی تبدیل نماییم و با طراحی برنامه های سلامت محور زمینه تغییر نگاه نسبت به جایگاه سلامت بخش ووشو و تای چی را در جامعه مخاطبان افزایش دهیم.
در آخر این نشست که رضا شجیع نایب رئیس فدراسیون همگانی و محمدرضا فروحی دبیر این فدراسیون هم حضور داشتند مقرر شد فدراسیون همگانی هم به طرح «ووشو برای امید» بپیوندد و فدراسیون ووشو را در اجرای طرح ساخت خانه ووشو در منطقه بشاگرد یاری نماید.


منبع:

1400/02/04
21:17:12
5.0 / 5
736
تگهای خبر: تیم , سلامت , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی