تحریم فیس بوك، اینستاگرام و توئیتر از طرف تمام باشگاه های انگلیسی

تحریم فیس بوك، اینستاگرام و توئیتر از طرف تمام باشگاه های انگلیسی

اخبار ورزشی: باشگاه های ورزشی در بریتانیا بصورت متحدانه هفته آتی بصورت چهار روز هیچ فعالیتی در شبکه های اجتماعی نخواهند داشت.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، باشگاه های لیگ برتر انگلیس، لیگ دسته یک و سوپرلیگ زنان در واکنش به سواستفاده های مکرر و تبعیض آمیز مداوم از فوتبالیست ها مبادرت به تحریم شبکه های اجتماعی خواهند زد. ناامیدی باشگاه ها نسبت به عدم اقدام شرکت های فناوری نسبت به آن مسئله سبب شده است تا هفته آتی به مدت ۴ روز هیچ فعالیتی از طرف تیم ها و باشگاه ها و بسیاری از افراد سرشناس در شبکه های اجتماعی فیس بوک، اینستاگرام و توئیتر شاهد نباشیم.
تحریم شبکه های اجتماعی از ساعت ۳ پس از ظهر جمعه ۳۰ آوریل تا ۱۱.۵۹ پس از ظهر روز دوشنبه ۳ ادامه خواهد داشت که در حقیقت بازیهای هفته بعد هیچ پوششی نخواهد داشت.
در فصل گذشته فوتبالیست ها بارها به اعلام نمودند که در شبکه های مجازی مورد نژادپرستی قرار می گیرند. بتازگی تیری آنری اعلام نمود هیچ فعالیتی در شبکه های اجتماعی نخواهد داشت و همه صفحات خودرا پاک کرد.
پیر امریک اوبامیانگ گلزن گابونی آرسنال نیز هفته قبل حساب تویئتر خودرا بست.
نژادپرستی هواداران فوتبال در انگلیس نسبت به فصل قبل اوج گرفته است و باتوجه به عدم دسترسی هواداران به ورزشگاه، این افراد در شبکه های اجتماعی مبادرت به توهین بازیکنان می کنند.
منبع:

1400/02/05
13:29:35
5.0 / 5
711
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , تیم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی