گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا - هند

قرنطینه سه روزه برای یكی از حریفان پرسپولیس

قرنطینه سه روزه برای یكی از حریفان پرسپولیس

به گزارش اخبار ورزشی مدیران ارشد AFC با مشاهده خروج برخی از اعضای یکی از تیم های رقیب پرسپولیس، خارج از حباب پزشکی تعیین شده، آن افراد را به قرنطینه ۷۲ ساعته فرستادند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با اوج گیری انتشار ویروس کووید ۱۹ در کشور هند، مسؤلان کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه هماهنگی قبل از آغاز دیدارهای روز پنجم مسابقات در گروه E بار دیگر بر رعایت دقیق پروتکل ها و حفظ حباب پزشکی از جانب تیم های حاضر در کشور هند تاکید نمودند.
این در حالی است که غیر از تیم گوا، تیم های پرسپولیس ایران، الوحده امارات و الریان قطر در جزیره گوا حضور دارند.
در این زمینه، رفتار حرفه ای کادر فنی، بازیکنان و همراهان کاروان پرسپولیس ایران در حفظ حریم بهداشتی و حباب پزشکی قابل تحسین است. تمام اعضای تیم در جزیره گوا به صورت مرتب و پس از هر بازی، تست PCR را پشت سر می گذارند و تحت مراقبت کامل هستند تا شرایط قرنطینه را حفظ کنند.
همچنین نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در نشست امروز، ضمن برشمردن مجدد نکات در ارتباط با پروتکلهای ابلاغی برای مقابله با کرونا، نسبت به برخورد با نادیده گرفتن این موارد اخطار داد.
یکی از مدیران ارشد AFC در این ارتباط، با بیان اینکه با مشاهده خروج برخی از اعضای یکی از تیم ها، خارج از حباب پزشکی تعیین شده، آن افراد به قرنطینه ۷۲ ساعته فرستاده شده اند، خواستار رعایت دقیق همه موارد از جانب تیم های حاضر در جزیره گوا شد.

1400/02/05
21:13:46
5.0 / 5
663
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی