جام جهانی و انتخابی المپیك شیرجه

آغاز كار تیم شیرجه ایران با پرش از سكوی 10 متر

آغاز كار تیم شیرجه ایران با پرش از سكوی 10 متر

مجتبی ولی پور در روز سوم مسابقات جام جهانی و رقابت های انتخابی المپیک شیرجه فردا (دوشنبه) با پرش در دور مقدماتی سکوی ۱۰ متر کار خویش را آغاز می کند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات جام جهانی و رقابت های انتخابی المپیک شیرجه ۱۱ الی ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ به میزبانی شهر توکیو با حضور ۶۱ شیرجه رو در تخته سه متر و ۵۳ شیرجه رو در سکو برگزار می گردد.
مجتبی ولی پور شیرجه روی با تجربه ایران در سومین روز از این مسابقات فردا (دوشنبه) ساعت ۸: ۳۰ به وقت ایران با پرش از سکوی ۱۰ متری در دور مقدماتی این ماده با حریفان خود به رقابت خواهد پرداخت.
عصر امروز (یکشنبه) ملی پوشان ایران زیر نظر مربیان تمرینات خویش را پیگیری می کنند تا برای جدال با رقبای خود با تمامی توان آماده شود. ولی پور در آخرین تمریناتش قبل از رقابت فردا در سکوی ۱۰ متر با روحیه بالا حرکات خویش را اجرا می کند.
مجتبی ولی پور و حمید کریمی با هدایت محمدرضا شکول و شهنام نظرپور دو شیرجه روی اعزامی ایران به این مسابقات هستند تا علاوه بر رقابت با حریفان خود برای کسب سهمیه المپیک تلاش کنند.
برنامه شیرجه روهای ملی پوش ایران در مسابقات جام جهانی شیرجه – ژاپن
روز سوم ۱۳ اردیبهشت (۳ May) ساعت ۸: ۳۰ به وقت تهران – مرحله مقدماتی سکوی ۱۰ متر مجتبی ولی پور
روز پنجم ۱۵ اردیبهشت (۵ May) ۵: ۳۰ به وقت تهران – مرحله مقدماتی تخته ۳ متر مجتبی ولی پور حمید کریمی
اسامی شیرجه رو های اعزامی به مسابقات جام جهانی شیرجه و انتخابی المپیک – توکیو: مجتبی ولی پور حمید کریمی محمدرضا شکول (مربی) شهنام نظرپور (مربی)


منبع:

1400/02/12
23:02:29
5.0 / 5
1273
تگهای خبر: المپیك , تیم , حریف , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی