قوچان نژاد:

خوشحالم كه دیگر بازیكن زوله نیستم

خوشحالم كه دیگر بازیكن زوله نیستم

اخبار ورزشی: مهاجم ایرانی تیم زوله عنوان نمود از اتمام کارش در این تیم خوشحال است چون در تیم به او فرصت برابر داده نشد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از تلگراف، فصل ۲۱-۲۰۲۰ فوتبال هلند با قهرمانی آژاکس به انتها رسید و کار رضا قوچان نژاد نیز در تیم زوله به پایان رسید و قرارداد این بازیکن به پایان رسید و او حالا بازیکن آزاد است.

مهاجم ایرانی پس از اتمام کار در این تیم اظهار داشت: خوشحالم که حضورم در این تیم به اتمام رسید. من هیچ گاه فرصت برابری برای بازی کردن پیدا نکردم. متاسفانه مربی تیم توجه برابری به من نداشت و خوشحالم که دیگر بازیکن این تیم نیستم. این بسیار ناامید کننده است چون فقط این فصل نیست، سال قبل هم همچنین بود. به نظرم کل کادر فنی مقصر این شرایط بودند.

او در ادامه اظهار داشت: من همیشه نشان داده ام که می توانم برای تیم مهم باشم. در غیر این صورت شما برای دو فصل متوالی بهترین گلزن باشگاه نخواهید شد. با این وجود از من استفاده زیادی نشد. این که من بهتر است نیمکت نشین باشم و بعدا به زمین بیایم بزرگترین مزخرفاتی است که مردم می توانند در مورد من بگویند. من فقط فکر می کنم که این اتفاق شرم آور است چون مطمئنم می توانستم بیشتر به باشگاه کمک کنم. چرا من حتی پس از هت تریک هم در ترکیب اصلی قرار نمی گیرم؟ من نمی توانم خودم را سرزنش کنم، من همیشه بسیار حرفه ای رفتار کرده ام.

مهاجم ایرانی در آخر اظهار داشت: حالا تعطیلات خوبی داشته باشید و بگذارید کمی استراحت نماییم. من همیشه رابطه خوبی با هواداران داشته ام. هنوز برای آینده تصمیمی نگرفتم.

منبع:

1400/02/27
22:10:48
5.0 / 5
887
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , تیم , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی