تخلف مهاجم سابق پرسپولیس همچنان ادامه دارد!

تخلف مهاجم سابق پرسپولیس همچنان ادامه دارد!

به گزارش اخبار ورزشی مهاجم سابق پرسپولیس همچنان با اقداماتی که انجام می دهد خبرساز است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، «آنتونی استوکس» مهاجم ایرلندی که مدتی در تیم های تراکتور و پرسپولیس ایران هم بازی کرد، همچنان به تخلفاتش در ایرلند ادامه می دهد.
او در سال ۲۰۱۳ در یک درگیری سبب شکسته شدن بینی و دندان «بردلی» در ایرلند شد. استوکس در نهایت به پرداخت ۲۰۰ هزار پوند و دو سال حبس تعلیقی محکوم شد.
بردلی برای بخشش استوکس سال قبل و در جریان موج نخست کرونا اعلام نمود در صورتیکه استوکس ۴۰ هزار پوند از این جریمه را به قهرمانان سلامت اختصاص بدهد، از ۱۶۰ هزار پوند باقیمانده جریمه چشم پوشی می کند.
با این حال استوکس حتی به این مورد هم توجهی نکرده است.
بردلی در این خصوص به «the scottish sun» اظهار داشت: من به استوکس فرصت دادم که بخشی از پول را برای امور خیریه اختصاص بدهد ولی او حتی قدردانی هم نکرد. استوکس واکنشی نشان نداد. من به پرداخت هزینه ای که او مسئول آن است، ادامه می دهم.
این فرد افزود: این نوع شخصیت استوکس است و به نظر نمی رسد مسئولیت هیچ کاری را قبول کند. چون سیستم عدالت بسیار بد است، استوکس می داند که از پس این مسائل بر می آید و به آزار و اذیت ادامه می دهد.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، استوکس در دادگاه های ایرلند پرونده ای هم در ارتباط با آزار و اذیت نامزد سابق خود دارد. بر اساس گزارش های انتشار یافته، استوکس در برخی از بخش های این پرونده تبرئه شده است.

1400/03/16
17:24:08
5.0 / 5
630
تگهای خبر: پرسپولیس , تیم , سلامت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی