امامی فر خبر داد

ساختمان فوتسال در مركز ملی فوتبال بزودی افتتاح می شود

ساختمان فوتسال در مركز ملی فوتبال بزودی افتتاح می شود

به گزارش اخبار ورزشی رئیس مرکز ملی فوتبال اظهار داشت: بزودی ساختمان فوتسال در مرکز ملی فوتبال افتتاح می شود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا امامی فر رئیس مرکز ملی فوتبال بعد از بازسازی بعضی از قسمت های مرکز ملی فوتبال و رفع بعضی از مشکلات تجهیزات مجموعه «پِک» اظهار داشت: یکی از اهدافمان این است که امکانات و تجهیزاتی که با مشکل روبرو هستند را به سرعت رفع مشکل کرده تا با حضور تیم های ملی، شرایط به بهترین نحو ممکن فراهم باشد. تیم های ملی در مرکز ملی فوتبال که مانند نگینی برای مجموعه فوتبال و تیم های ملی است، باید در بهترین وضعیت ممکن تمرینات خویش را پشت سر بگذارند.
وی افزود: با عنایت به دستور رئیس فدراسیون فوتبال، بزودی ساختمان فوتسال را افتتاح خواهیم کرد تا مجموعه فوتسال هم در مرکز ملی فوتبال فعالیتهای خویش را همچون گذشته و با امکانات و تجهیزات کامل تری ادامه دهند. پس از افتتاح این ساختمان، خوابگاه بانوان را افتتاح خواهیم کرد تا تیم های ملی فوتبال بانوان هم در بهترین شرایط ممکن، روند فعالیتهای خویش را پیش ببرند.
رئیس مرکز ملی فوتبال در ادامه در مورد برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های ملی فوتبال و فوتسال آقایان و بانوان تصریح کرد: اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال به منظور برگزاری دیدار دوستانه با تیم سوریه و سپس قبل از اعزام به کیش در مرکز ملی فوتبال برگزار گردید. تلاش کردیم بهترین امکانات را در اختیار این تیم قرار دهیم تا بدون دغدغه تمرینات آماده سازی خویش را جهت حضور در رقابتهای مقدماتی ۲۰۲۲ قطر برگزار کنند و خوشبختانه شاهد بهترین عملکرد از تیم ملی فوتبال در بحرین بودیم.
امامی فر در ادامه از برگزاری تمرینات تیم ملی فوتسال آقایان اطلاع داد و اظهار داشت: طی یک ماه گذشته ۴۰ جلسه تمرینی تیم ملی فوتسال آقایان در مرکز ملی فوتبال برگزار شده است.
وی اظهار داشت: مرکز ملی فوتبال میزبان اردوهای تدارکاتی تیم های ملی فوتبال بانوان در سه رده بزرگسالان، جوانان و نوجوانان بوده و در مجموع ۱۰ مرحله اردوی تدارکاتی را برای تیم های فوق برگزار کرده است. در واقع بالای ۷۰ جلسه تمرینی در زمین شماره یک و چمن مصنوعی توسط تیم ملی فوتبال بانوان برگزار شده و در مجموع بالغ بر ۵۰ جلسه تمرینی برای کلیه تیم های بانوان و تیم ملی فوتسال در مجموعه پک داشتیم تا تیم ها تمرینات خویش را انجام دهند.
رئیس مرکز ملی فوتبال از اجرای پروژه های مختلف به سبب تغییر و تحول در مرکز ملی فوتبال از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری اطلاع داد و اضافه کرد: با دکتر نوروزی، مشاور پزشکی رئیس فدراسیون فوتبال جلسه ای را در خصوص ایجاد ساختمان پیشرفته پزشکی برگزار کرده تا در این قسمت هم در بهترین وضعیت به سر ببریم و با ایجاد چنین امکانی، بهترین شرایط را برای تیم های ملی فراهم نماییم. همینطور می خواهیم تا دپارتمان تحقیق و پژوهش را راه اندازی نماییم تا با علم روز دنیا و استاندارهای جهانی پیش رویم. در واقع با ایجاد این دپارتمان ملی پوشان، کادر فنی و دیگر اعضای تیم با علم به روز دنیا در بخش فوتبال و فوتسال پیش خواهند رفت.
وی در انتها اظهار داشت: با حمایت هایی که رئیس و مجموعه فدراسیون فوتبال از ما دارند، می خواهیم تا بخش های مختلف در مرکز ملی فوتبال را تخصصی تر نماییم تا تیم های ملی در بخش آقایان و بانوان از بهترین وضعیت ممکن بهره ببرند.


منبع:

1400/04/05
19:49:14
5.0 / 5
562
تگهای خبر: تخصصی , تیم , رقابت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی