مدیر تیم قشقایی :

در رشت جوانمردانه بازی كردیم

در رشت جوانمردانه بازی كردیم

به گزارش اخبار ورزشی مدیر تیم فوتبال قشقایی شیراز اظهار داشت: با این که فشار زیادی روی ما نبود اما در رشت مقابل چوکا کاملا جوانمردانه بازی کردیم تا حقی از هیچ تیمی ضایع نشود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، فرشاد پیوس پس از آنکه هدایت تیم چوکا در لیگ یک را بر عهده گرفت، در ۵ بازی کارش را بدون شکست پیش برد و درست در روزهایی که امیدهای این تیم برای بقا در لیگ یک پررنگ تر می شد، با شکست خانگی مقابل قشقایی شیراز سقوط آنها به لیگ دسته دوم حتمی شد.
اسماعیل سرهنگیان مدیر تیم قشقایی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد پیروزی تیمش مقابل چوکا عنوان کرد: فشار زیادی روی ما نبود و تقریباً پیش از این بازی هم بقای تیم قشقایی در لیگ یک قطعی بود. با این وجود ما جوانمردانه در ورزشگاه سردار جنگل رشت مقابل چوکا بازی کردیم تا هیچ حقی از تیمی ضایع نشود و هر تیمی مستحق بقاست در لیگ یک بماند.
وی افزود: به سرمربی و بازیکنان قشقایی افتخار می کنم در روزی که نیازی به امتیاز بازی نداشتند از جان مایه گذاشتند تا فوتبال پاک را معنا کنند.
مدیر تیم قشقایی بیان داشت: نمی خواهم مجموعه فوتبال را ناپاک جلوه دهم اما نمی گردد گفت ناپاکی و بازی های پشت پرده در فوتبال وجود ندارد. هرچقدر هم از لیگ برتر فاصله می گیریم دامنه ناپاکی و بازی های پشت پرده بیشتر می شود. این اتفاقات در لیگ یک نسبت به لیگ برتر بیشتر است و برای همین من به مجموعه تیم قشقایی که در چنین روزهایی فوتبال پاک را به نمایش گذاشتند افتخار می کنم.
سرهنگیان ضمن اشاره به مصدومیت دروازه بان قشقایی بیان داشت: تیم ما برای پیروزی در این بازی که از نظر ما تشریفاتی اما از نظر تیم حریف حیاتی بود، انگیزه داشت که حتی گودرز داودی دروازه بان ما گرفتار مصدومیت سنگین و ناچار به ترک زمین شد.
وی در ادامه بیان داشت: تنها یک هفته به پایان این فصل لیگ یک باقی است و بازی پایانی برای ما و پارس جنوبی تشریفاتی است، اما باز هم تلاش می نماییم در این بازی هم با همه قوا به میدان برویم و به خاطر دل هواداران قشقایی که تعدادشان کم هم نیست، برنده این بازی باشیم تا فصل را با پیروزی به پایان برسانیم و حُسن ختام خوبی در شیراز داشته باشیم.
مدیر قشقایی ضمن اشاره به نزدیک شدن تیم فجر سپاسی به حضور در لیگ برتر بیان داشت: حضور یک نماینده از شیراز در لیگ برتر اتفاق خوبی برای فوتبال است. فجر هم از تیم های خوب، قدیمی و سازنده فوتبال است که اساسا حضورش در لیگ برتر می تواند بر جذابیت این مسابقات اضافه کند.منبع:

1400/04/22
20:15:55
5.0 / 5
300
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی