رضا ناصری :

نباید فوتسال را بچه سرراهی كنند

نباید فوتسال را بچه سرراهی كنند

به گزارش اخبار ورزشی دروازه بان پیشین تیم ملی فوتسال ایران اظهار داشت: اینکه بخواهند ساختمان را بفروشند یا کمیته ای را منحل کنند در شأن فوتسال نیست و این رشته را به بچه سرراهی تبدیل خواهند کرد.رضا ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر به اتفاقات اخیری که پیرامون کمیته فوتسال به وجود آمده اشاره نمود و اظهار داشت: هدف مسؤلان باید این باشد که شأن فوتسال ایران بعنوان یکی از شش تیم برتر دنیا که عنوان سومی جهان را هم یدک می کشد را حفظ کنند و به دنبال تخریب این رشته نباشند.
دروازه بان پیشین تیم ملی فوتسال ایران افزود: فروختن ساختمان یا منحل کردن سازمان لیگ یا هر کمیته دیگری اقدامی بسیار غیرحرفه ای و سبک خواهد بود و فوتسال را به بچه سرراهی تبدیل خواهد نمود.
مربی پیشین تیم فوتسال تاسیسات دریایی افزود: این تصمیمات از ابهت این رشته در جهان کم خواهد نمود چون که فوتسال ایران یکی از قدرت های برتر جهان است و باید تصمیماتی که در این مورد گرفته می شود هم در شأن رده جهانی این رشته باشد.
این کارشناس ورزش افزود: متاسفانه مدیران ما عادت کرده اند رشته تیمی که در جهان نتیجه می گیرد و سبب اعتبار و آبروی ورزش ایران است را با کم توجهی هایشان نابود کنند و به آن رشته لطمه بزنند اما به تیم هایی مانند فوتبال که نتیجه هم نمی گیرند بها بدهند. دلیلش هم این است است که «شو آف» کردن و شعار دادن در فوتبال بیشتر مشتری دارد و مدیران هم به سمت این کارهای شعاری می روند.
رضا ناصری افزود: اگر می خواهیم به ایران و جوانان آن خدمت نماییم باید از رشته هایی که برای ایران افتخار کسب می کنند حمایت نماییم. درست است که توجه رسانه ای به فوتسال کم است و برای مدیران دیده شدن مهم می باشد اما اگر مدیری آمد و فارغ از این مسائل به فوتسال خدمت کرد کار درستی کرده است نه اینکه بخواهند با نمایش در فوتبال به فکر دیده شدن باشند.

ناصری که بعنوان مربی و کارشناس در خیلی از برنامه های رادیو و تلویزیون حضور دارد افزود: وقتی از یک مربی می خواهیم که موفق شود باید امکانات و ابزار موفقیت را در هم در اختیارش بگذاریم. باید به فوتسال به اندازه تیم سوم دنیا و یکی از برترین های جهان توجه کرد و از کادر فنی و بازیکنان حمایت کرد.
این مربی فوتسال اضافه کرد: مگر مسؤلان ما برای فوتسال چه می کنند که انتظار موفقیت هم دارند. به سرمربی تیم ملی و بازیکنان چقدر رسیدگی مالی می کنند؟ هم اکنون بازیکنان فوتسال شغل اولشان چیز دیگری است. فوتسال در اولویت آنها نیست. چرا باید تفاوت مالی فوتسال و فوتبال اینقدر باشد؟ چرا بازیکنان تیم ملی برای درآمد بیشتر باید بروند در تیم های بانکی بازی کنند؟
دروازه بان پیشین تیم ملی فوتسال ایران در مورد حضور سه گلر در ترکیب ۱۶ نفره تیم ملی برای حضور در جام جهانی اظهار داشت: از آنجایی که حرکات دروازه بان در طول بازی بگونه ای ست که امکان دارد با اخطار و اخراج همراه شود به نظرم حضور سه دروازه بان بسیار مهم می باشد و خیال کادر فنی را راحت می کند. این تصمیم بطور قطع به سود تیم ملی خواهد بود.


منبع:

1400/04/29
22:49:16
5.0 / 5
561
تگهای خبر: بازیكن , تیم , فوتبال , فوتسال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی