كلافگی ورزشكاران از معطلی در فرودگاه ژاپن

كلافگی ورزشكاران از معطلی در فرودگاه ژاپن

ورزشکاران المپیکی به دلیلهای شرایط سخت رعایت کرونا ساعت ها باید در فرودگاه ژاپن معطل باشند که این موجب ناراحتی ورزشکاران شده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از خبرگزاری فرانسه، فرودگاه هاندا یکی از معدود مکان هایی است که فضای بازی های المپیک در این روزها تجربه می شود. صدها ورزشکار معتبر و افراد مطبوعاتی هر ساعت در آنجا جمع می شوند و آماده هستند تا نخستین آزمون بزرگی را که ژاپن برای میهمانان خود آماده کرده است انجام دهند.

توکیو به خاطر شیوع کرونا در حالت اضطراری خود است و به همین خاطر ورزشکاران نیز به دقت رصد می شوند و در صورتیکه تست کرونای آنها مثبت باشند نمی توانند از فرودگاه بیرون بروند.

فرناندا آگوئر یکی از آنها بود. این شیلیایی بعد از آزمایش مثبت در بدو ورود نمی تواند رقابت کند چونکه باید به مدت ۱۰ روز قرنطینه را در یک خانه بهداشت سپری کند و پا به دهکده المپیک نخواهد گذاشت.

سیستمی که ژاپن کنار هم قرار داده، شناسایی، کاهش و جداسازی است. این کشور آسیایی قوانین را راحت نکرد و امتیازاتی هم نداد. برای خبرنگاران انتظار در ترمینال هوایی می تواند به ۱۰ ساعت برسد. در همین حال شما نمی دانید که آیا از شما خواسته شده است که به کشور خود برگردید یا به یک قرنطینه ۱۴ یا سه روزه محکوم شدید جایی که شما فقط ۱۵ دقیقه برای خرید چیزهای اساسی مجاز به ترک هتل هستید.

اگر خوش شانس باشید انتظار در هاندا می تواند به سه یا شش ساعت کم شود. در آنجا باید برنامه ها، کدهای QR، مقالات و برنامه فعالیت مورد تأیید خودرا برای دو هفته آتی بارها و بارها نشان دهید. جایی که باید اهتمام کنید در رویدادی که ۴۴ مسابقات جهانی را گرد هم می آورد، توضیح دهید که در کجا حضور خواهید داشت تا آنها شما را تأیید می کنند.

این شرایط سخت سبب شده است تا بسیاری از ورزشکاران ساعت ها وقت خودرا در بدترین شرایط در فرودگاه سپری کنند تا به سختی بتوانند به دهکده بازی ها برسند.
1400/04/30
11:12:53
5.0 / 5
329
تگهای خبر: المپیك , رقابت , سیستم , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی