مسی:

بی صبرانه منتظر شروع فصل با PSG هستم

بی صبرانه منتظر شروع فصل با PSG هستم

اخبار ورزشی: ستاره جدید پاری سن ژرمن از دلیل انتخاب این تیم سخن به میان آورد و اصرار کرد که بی صبرانه منتظر اولین بازی در تیم جدیدش است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، مسی پس از پشت سرگذاشتن تست پزشکی باشگاه پاری سن ژرمن قرارداد خودرا با این تیم امضا کرد.
این بازیکن در حضور ناصر الخلیفی به رسانه ها معرفی گردید و قرارداد دو ساله خودرا امضا کرد. مسی در واکنش به پیوستن به پاری سن ژرمن اظهار داشت: بی صبرانه در انتظار شروع فصل جدید با پاری سن ژرمن هستم. باشگاه و نگاهی که دارد کاملا با انتظارات و اهداف من همخوانی دارد و به همین خاطر این تیم را انتخاب کردم. می دانم که پاری سن ژرمن چه بازیکنان بزرگ و بااستعدادی دارد و البته مسئولان شایسته ای که برای موفقیت تیم بسیار تلاش می کنند.
او افزود: می خواهم به کمک بازیکنان و مسئولان رد پای خوبی از خود در پاری سن ژرمن به جا گذارم. برای اولین بازی خو در پارک دو پرانس مشتاقانه انتظار می کشم.
ناصر الخلیفی هم در واکنش به جذب مسی اظهار داشت: بسیار خوشحالم که مسی پاری سن ژرمن را انتخاب نمود. ما به این گامی که برداشتیم افتخار می نماییم و به مسی که به خانواده ما افزوده شد خوشامد می گویم. مسی نشان داد که به دنبال پیشرفت و کسب جام های بیشتر است و این چیزی است که ما می خواهیم.
او افزود: جذب مسی به مفهوم موفقیت بزرگ ما در جذب بازیکنان بزرگ است. ما در این سال های اخیر نشان داده ایم که می توانیم بازیکنان و مربیان بزرگ را جذب نماییم. امیدوارم که این خرید موفقیت های بزرگی را برای ما رقم زند و هواداران تیم را در سراسر جهان خوشحال کند.
منبع:

1400/05/20
09:22:07
5.0 / 5
209
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی