بعد از برگزاری جلسه مجمع انجام شد؛

ابقای پژمان نوری در سمت مدیرعاملی ملوان بندر انزلی

ابقای پژمان نوری در سمت مدیرعاملی ملوان بندر انزلی

اخبار ورزشی: پس از برگزاری مجمع باشگاه ملوان، اعضا با استعفای پژمان نوری مدیر عامل این تیم مخالفت و وی در سمت خود ابقا شد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، جلسه مجمع باشگاه ملوان بندر انزلی برگزار و اعضای پس از بحث و بررسی با استعفای «پژمان نوری» مدیر عامل این باشگاه مخالفت و وی در سمت خود ابقاء شد.
رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی با قدردانی از کادر مدیریتی خصوصاً پژمان نوری بعنوان مدیر عامل و پور رشید بعنوان اسپانسر اصلی باشگاه، اظهار نمود: همه اعضای مجمع با ابراز رضایت از شرایط باشگاه در فصل گذشته، به اتفاق آرا خواهان ادامه فعالیت پژمان نوری بعنوان مدیرعامل شدند.
احمد دنیا مالی به عملکرد تیم پایه های ملوان بندر انزلی باتوجه به شرایط خاص اشاره نمود و اظهار داشت: تیم های پایه ملوان بهترین عملکرد را داشته و در سطح ملی موفقیت به دست آورند.
وی افزود: در زمینه مالی نیز عملکرد مدیریتی خوب باشگاه و اعضای هیأت مدیره منجر به پرداخت بخش عمده بدهی که از سنوات گذشته باقی مانده بود شد.
دنیا مالی با اشاره به تدوین برنامه های لازم برای فصل پیش رو، اظهار داشت: در این جلسه نقاط ضعف و قدرت باشگاه در همه ابعاد بررسی و با مشارکت اعضای مجمع برای حضور بهتر باشگاه ملوان در فصل پیش رو برنامه ریزی های لازم به عمل آمد.


منبع:

1400/05/22
12:08:33
5.0 / 5
512
تگهای خبر: باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی