یك پیشكسوت با اخبار ورزشی مطرح كرد؛

یک بخش وعده مجیدی محقق نشد

یک بخش وعده مجیدی محقق نشد

پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: باتوجه به نقل و انتقالات استقلال، سالی دشوار و سخت را برای این تیم در فصل آینده پیش بینی می کنم.سعید بیگی پیشکسوت تیم استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر درباب وضعیت این باشگاه گفت: این همه تغییر در استقلال بسیار عجیب است به ویژه که مجیدی هم پیش از اختتام فصل بارها تاکید کرده بود که حفظ شاکله این تیم از اصلی ترین مطالباتش از مدیریت است و بیان داشته بود با حفظ این تیم و جذب دو سه بازیکن می تواند تیمی رویایی بسازد.
وی اضافه کرد: بخش اول صحبت های مجیدی که محقق نشد و شاکله تیم حفظ نشد، اما امیدوارم بخش دوم صحبت های وی محقق شود و شاهد یک استقلال رویایی برای فصل بعد باشیم.
بیگی اشاره کرد: البته این حق هر سرمربی است که تیم را با سلیقه و برمبنای تفکرات خودش ببندد و کاملاً هم بدیهی است که همان سرمربی در آخر هم باید پاسخگوی عملکردش باشد. ما امروز در نقل و انتقالات حق را به مجیدی می دهیم و در مقابل از او انتظار داریم تیمی رویایی بسته و در آخر فصل به قهرمانی برسد. امروز موفقیت برای استقلال و استقلالی فقط در قهرمانی خلاصه می شود؛ و دوم و سوم شدن به هیچ وجه موفقیت و رضایت بخش نیست.
پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: البته حق را به مجیدی می دهم برمبنای نظر خودش بازیکن بگیرد یا بازیکنی را کنار بگذارد، اما نظر من این است باتوجه به رفت و آمدهایی که صورت گرفته، سالی سخت را برای آبی پوشان پیش بینی می کند که امیدوارم اختتام این سال سخت، شیرین و با قهرمانی همراه باشد.
هافبک پیشین آبی پوشان درباب دیدار با الهلال بیان داشت: کاملاً مشخص است که الهلال حریفی بسیار دشوار برای استقلال است. به ویژه که آنها از مدت ها پیش آماده این بازی شده و حتی برای قهرمانی آسیا دورخیز کرده اند و این در حالیست که در تهران تیم ما هنوز شکل هم نگرفته و امروز که دو هفته به این بازی هست، واقعاً مجیدی حتی نمی داند چه بازیکنی را در اختیار دارد و بیس ترکیب تیمش چیست.
وی اضافه کرد: جدایی تعدادی از بازیکنان استقلال نمی تواند دلیلهای فنی داشته باشد چونکه عملکرد آنها به لحاظ فنی قابل دفاع بوده است. شاید جدایی این نفرات دلیلهای دیگری داشته باشد که از نظر مجیدی و مدیریت باشگاه کاملاً موجه است. اما جدایی یکسری بازیکن کاملاً بر خلاف پیش بینی ها بوده که در راس آنها می توانم از مسعود ریگی نام ببرم.
بیگی اظهار داشت: از آنجا که این بازیکن درست در پست خود من بازی می کند، به اهمیت حضور وی در استقلال کاملاً آگاهم. بازیکنی با خصوصیات ریگی برای هر تیمی یک موهبت است و استقلال نباید به آسانی او را از دست می داد. به ویژه که ریگی علاوه بر مسائل فنی، به لحاظ اخلاقی هم در سطح بسیار بالایی قرار داشت.
پیشکسوت آبی پوشان ضمن ابراز موفقیت برای این تیم در فصل آینده اظهار داشت: امیدوارم بازیکنان جدید خیلی زود در ترکیب تیم جا افتاده و خیلی سریع در تیم هماهنگی ایجاد شود. هماهنگی بین نفرات قدیم و جدید در اسرع وقت از الزامات همه تیم های فوتبال در همه جای دنیا است.

1400/06/09
10:15:48
5.0 / 5
287
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی