مدیرعامل باشگاه ذوب آهن:

هیچ بازیکنی با معرفی به ذوب آهن نیامد

هیچ بازیکنی با معرفی به ذوب آهن نیامد

به گزارش اخبار ورزشی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: من در دوره های قبل نیز عضو هیئت مدیره بودم اما امسال نخستین بار است که هیچ بازیکنی سفارشی به تیم نیامده است و همه با ملاک فنی و معرفی مهدی تارتار آمدند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، مجتبی فریدونی در مراسم معارفه مهدی تارتار بعنوان سرمربی باشگاه ذوب آهن گفت: به بازیکنان جدید که باشگاه پیوستند و تعدادشان کم هم نیست خوش آمد می گویم، آنها اگر اکثریت نباشند در میان بازیکنان اقلیت هم نیستند.
وی با اعلان اینکه دو سال اخیر برای هواداران و باشگاه ذوب آهن روزهای خوبی نبود، اضافه کرد: در لیگ بیستم تا روزهای آخر فشار داشتیم و واقعاً روزهای تلخی را سپری کردیم، حتی رقبای ذوب آهن نیز می خواهند این تیم را قوی ببیند برای اینکه رقابت با رقیب ضعیف برای آنها دشوار است.
مشکل اصلی ذوب آهن جذب بازیکنان غلط بود
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن افزود: در تیم فوتبال ایرادات و اشکالاتی داشتیم که برای ترمیم آن کار را خیلی زود شروع کردیم، متأسفانه تیم از لحاظ مهرهدر سال قبل شرایط خوبی را تجربه نکرد و در اول فصل بازیکنان ضعیفی جذب شدند که اهتمام در ترمیم این مشکل داتتیم.
وی اشاره کرد: البته خیلی وقت ها تیم خوب بازی کرد، اما نتیجه حاصل نشد که موجب فشار روانی شد و این فشار روانی موجب افول نتیجه گیری در بازی های بعدی داشت که در این راه شرایط داوری نیز تأثیرگذار بود تا دو فصل ناموفق داشته باشیم.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با اعلان اینکه شرایط نامناسب در بستن تیم دلیل اصلی شرایط بد گذشته بود، افزود: بلافاصله پس از لیگ با همدلی هیئت مدیره با آقای تارتار به توافق رسیدیم که به گواه کارشناسان یکی از مربیان موفق ایران است.
امیدواریم با تارتار به روزهای خوب برگردیم
وی با اشاره به عملکرد مثبت تارتار در تیم های قبلی وی اشاره کرد: امیدواریم به طبع در ذوب آهن و اصفهان که شرایط بهتری از تیم های قبلی تارتار دارد نتیجه خوبی بگیریم و بتوانیم ذوب آهن را به جایگاه واقعی این باشگاه برگردانیم و روزهای خوبی را سپری نماییم.
فریدونی درباب نحوه جذب بازیکنان جدید اظهار داشت: تمامی این بازیکنان با فهرست شخص آقای تارتار و نظر مستقمیم او جذب شد، من در دوره های قبل نیز عضو هیئت مدیره بودم اما امسال نخستین بار است که هیچ بازیکنی سفارشی به تیم نیامده است و همه با ملاک فنی و معرفی تارتار آمدند.
وی با اشاره به استقرار مدیران ذوب آهن در تهران برای عقد قرارداد با بازیکنان جدید اظهار داشت: بعد ازارائه فهرست توسط تارتار در دو روز اول حتی در روز تاسوعا در تهران بودیم که ۸۰ درصد اصلی نقل و انتقالات در همان دو روز انجام شد که کمیته نقل و انتقالات تصمیم نحوه مذاکره می داد.
مذاکرات نقل و انتقالات فردی نبوده
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اشاره کرد: تیم پنج نفره کمیته نقل و انتقالات وظیفه مذاکرات را به عهده داشت که شامل افراد حقوقی و اقتصادی بود و مذاکرات به هیچ عنوان فردی نبوده و تمام عقد قرادادها در ساختمان باشگاه ذوب آهن در تهران بود.
وی با اعلان اینکه جذب این بازیکنان اقدام خوبی بود، اشاره کرد: خیلی اتفاق خوبی بود که در ایام اول خرید بازیکنان انجام شد برای اینکه هر چه از نقل و انتقالات می گذرد وسواس ما بیشتر می شود و پیشنهادات واقعی و غیر واقعی به بازیکنان ارائه می شود که موجب می شود در آخر نقل و انتقالات خرید سخت باشد.
فریدونی اشاره کرد: امیدواریم باشگاه ذوب آهن فصل خوبی را سپری کند و نگرانی های دو سال قبل در میان هوادارن این تیم نباشد.


منبع:

1400/06/09
21:24:08
5.0 / 5
233
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی