در آستانه آغاز لیگ آزادگان مطرح شد؛

میزبانی قزوین در لیگ آزادگان در انتظار تأیید هیئت فوتبال تهران

میزبانی قزوین در لیگ آزادگان در انتظار تأیید هیئت فوتبال تهران

به گزارش اخبار ورزشی سرمربی تیم فوتبال شمس آذر اظهار داشت: فرآیند خرید تیم فوتبال بادران بطور کامل انجام شده اما میزبانی قزوین در لیگ آزادگان منتظر تأیید هیئت فوتبال تهران است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، لیگ دسته یک قزوین در حالی از روز شنبه ۲۴ مهر شروع می شود که پیش ازاین قرار بود تیم شمس آذر قزوین با خرید امتیاز تیم بادران تهران، بعنوان نماینده استان قزوین در مسابقات فوتبال لیگ دسته یک کشور حاضر شود.
اما در آستانه دو روز تا شروع مسابقات لیگ دسته یک، هنوز اثری از نام شمس آذر قزوین در برنامه نیست و طبق برنامه تیم بادران تهران یکشنبه ۲۵ مهرماه در تهران میزبان مس کرمان خواهد بود.
پژواک کرمپور سرمربی تیم شمس آذر در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: امتیاز تیم بادران توسط تیم شمس آذر خریداری شده و کارهای نقل انتقال انجام شده است.
وی با اشاره به این که هنوز در برنامه فدراسیون نام بادران وجود دارد و طبق برنامه این تیم میزبان مس خواهد بود عنوان کرد: تأیید و انتقال امتیاز این تیم منوط به اجازه هیئت فوتبال استان تهران است اما این کار تا به امروز انجام نشده است.
سرمربی تیم شمس آذر افزود: منتظر تصمیم هیئت فوتبال تهران هستیم تا هرچه سریعتر با خروج امتیاز تیم بادران از تهران موافقت کند و تنها در این صورت است که می توانیم از تیم های لیگ یک در قزوین میزبانی نماییم.
وی عنوان کرد: هیچ نگرانی از بابت انتقال تیم وجود ندارد و تیم شمس آذر قزوین در لیگ دسته ۱ فوتبال حضور دارد اما باتوجه به مشکلات به وجود آمده پیش بینی می نماییم چند بازی نخست را در تهران میزبان رقبای خود باشیم.
کرمپور بیان کرد: امیدواریم هیئت فوتبال تهران همکاری لازم را با تیم شمس آذر و مردم استان قزوین داشته باشد تا مردم استان قزوین میزبان خوبی برای تیم های حاضر در لیگ آزادگان باشند.
وی در آخر در ارتباط با شرایط تیم نیز عنوان کرد: وضعیت تیم خوب است و تمرین های خوبی را پشت سر گذاشته ایم و امیدواریم با رفع مشکلات پیش رو نماینده خوبی برای قزوین در فوتبال کشور باشیم.


منبع:

1400/07/22
12:58:25
5.0 / 5
111
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی