تصمیمات تازه در استقلال؛

محدود کردن هیات مدیره و مذاکره برای زمین جدید

محدود کردن هیات مدیره و مذاکره برای زمین جدید

مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند زمین تمرین جدیدی برای فصل پیش رو در اختیار کادر فنی و بازیکنان قرار دهند. ضمن اینکه اعضای هیات مدیره برای انجام مصاحبه با محدودیت هایی مواجه گشتند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال که در چند سال اخیر نتوانست عنوان قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را به دست آورد با تغییراتی که در مدیریت این باشگاه صورت گرفته امیدوار است این فصل بتواند طلسم چند ساله را بشکند.
مصطفی آجورلو بعنوان مدیرعامل جدید آبی ها برنامه ریزی گسترده ای کرده تا بتواند شرایط را برای موفقیت تیم فراهم آورد. او به همراه اعضای هیأت مدیره دوشنبه شب نشستی را برگزار کردند و تصمیماتی را برای آینده این باشگاه اتخاذ کردند که با اهمیت ترین آنها به شرح زیر است:
- جهت یکپارچگی اطلاع رسانی از طرف مدیران باشگاه استقلال از این پس قرار شد تا اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال بوسیله رسانه های رسمی این باشگاه با هواداران ارتباط داشته باشند.
- در این نشست پیشنهاداتی در زمینه فرهنگ و کارهای فرهنگی در باشگاه استقلال از طرف آقایان عبداللهی و افضلی ارائه شد.
- مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در این نشست گزارشی را درباب فسخ قرارداد با های وب و همین طور گزارشی از کارگزار جدید باشگاه استقلال ارائه داد.
- در این نشست قرار شد تا بخش اول از قرارداد بازیکنان استقلال در این هفته پرداخت گردد.
- مصطفی آجورلو در این نشست چارت جدید باشگاه استقلال را ارائه کرد و اعضا در این خصوص با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند.
- پیشنهاداتی از طرف مهدی افضلی بعنوان عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال جهت هوشمندسازی سیستم اداری باشگاه استقلال در این نشست ارائه شد.
- مصطفی آجورلو در این نشست درباب دیدارش با مدیران ادوار گذشته باشگاه استقلال توضیحاتی ارائه داد و عنوان نمود که این جلسات مقرر است بصورت چرخشی و در آینده مجدداً اجرا شود.
- از دیگر موارد مطرح شده در این نشست موضوع کارکنان اداری و مالی باشگاه استقلال بود که اعضا در این خصوص با یکدیگر تبادل نظر کردند.
- تعامل و پیشکسوتان باشگاه استقلال از با اهمیت ترین مواردی بود که در این نشست عنوان شد و به همین دلیل مدیرعامل باشگاه استقلال جلسه ای را با پیشکسوتان این باشگاه برگزار خواهدنمود.
- مدیرعامل استقلال در این نشست گزارشی از انتخاب ورزشگاه آرارات تهران جهت برگزاری تمرینات تیم فوتبال استقلال ارائه کرد و از مسئولان این باشگاه تقدیر و تشکر نمود.
- محمد مؤمنی در قسمتی از این جلسه پیشنهاداتی جهت درآمدزایی باشگاه استقلال را به اعضا ارائه نمود.
- پرویز مظلومی در این نشست درباب تیم بزرگسالان استقلال صحبت کرد و از لزوم تهیه امکانات و پشتیبانی جدی برای تیم بزرگسالان سخن گفت.

1400/07/27
10:28:08
5.0 / 5
242
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی