باشگاه آلومینیوم اراك:

حضور فرزند رییس کمیته اخلاق در نساجی مانع شکایت ما نشود!

حضور فرزند رییس کمیته اخلاق در نساجی مانع شکایت ما نشود!

باشگاه آلومینیوم اراک ابراز امیدواری کرد حضور فرزند رییس کمیته اخلاق در تیم فوتبال نساجی مازندران سبب عدم رسیدگی بموقع به اتفاقات فینال جام حذفی نشود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، دو تیم نساجی و آلومینیوم برگزار کننده فینال سی و پنجمین دوره از رقابتهای جام حذفی بودند که در یک دیدار پر تنش و پر حاشیه، سرخ پوشان نساجی در ورزشگاه آزادی اراکی ها را با یک گل مغلوب کردند تا برای نخستین بار قهرمانی جام حذفی را تجربه کنند.
حواشی و تنش های این بازی از ساعاتی قبل و در راهروهای ورزشگاه آزادی و رختکن های دو تیم شروع شد که هنوز هم تبعات آن ادامه دارد. بعد از این بازی آلومینیوم اراک بصورت رسمی از رفتار ساکت الهامی سرمربی نساجی به کمیته اخلاق شکایت نمود. شکایت آلومینیوم از الهامی به کمیته اخلاق که در آن به لگد زدن ساکت الهامی به شکم محمد نوازی هم تاکید شده بود در قالب یک بیانیه اعلام گردید و در آخرین بند از این بیانیه درخواست عجیبی صورت گرفته است.
اراکی ها در آخرین بند از اطلاعیه ای که شکایت آنها را اعلام نموده بود با طعنه به کمیته اخلاق به حضور پسر رئیس این کمیته در نساجی اشاره شده و این که این مساله نباید روی تصمیم کمیته اخلاق در این پرونده تاثیر گذار باشد.
متن بیانیه باشگاه آلومینیوم اراک در ادامه می آید:
«باشگاه آلومینیوم اراک به سبب رفتارهای سرمربی نساجی در طول دیدار فینال جام حذفی از وی شکایت خواهدنمود. در پی رفتارهای زننده سرمربی تیم فوتبال نساجی در حین دیدار فینال جام حذفی از وی به کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت رسمی روز شنبه صورت خواهد گرفت.
سرمربی تیم نساجی قبل از شروع بازی در اقدامی زننده با لگد به شکم محمد نوازی، مربی تیم فوتبال آلومینیوم زده و در ادامه از ادبیاتی استفاده که خود وی در برنامه فوتبال برتر و بعد از اختتام بازی به آن اشاره نمود. باید پرسید سرمربی نساجی به چه دلیل از رختکن تیمش خارج شده و مقابل رختکن آلومینیوم حضور پیدا کرده و در ادامه با لگد به شکم مربی آلومینیوم زده است؟
وی در آخر بازی با کنایه در مورد دستیاران سرمربی آلومینیوم سخن گفته و سپس در یک رفتار زشت و زننده مقابل چند دوربین از کلماتی در مورد محمد نوازی بهره برده که بطور قطع نیازمند ورود کمیته های رسیدگی به تخلفات در فدراسیون خواهد بود. وی همین طور در برنامه فوتبال برتر اتهاماتی را به نحوه انتخاب سرمربی تیم توسط مسئولان رده بالای باشگاه آلومینیوم وارد کرده که بطور قطع باید در محاکم قضایی آنها را به اثبات برساند.
باشگاه آلومینیوم ضمن ضمیمه کردن فیلم اتفاقات مقابل رختکن، اظهارات این مربی مقابل محمد نوازی که شروع کننده مصاحبه و تحریک عوامل دو باشگاه بوده و صحبت های وی در برنامه فوتبال برتر خواهان رسیدگی کمیته انضباطی و اخلاق به تخلفات این مربی است. امید می رود حضور فرزند ریاست کمیته اخلاق در تیم فوتبال نساجی مازندران سبب عدم رسیدگی بموقع به این تخلفات نشود که در غیر این صورت باشگاه آلومینیوم اراک اقدامات قضایی را در خارج از فدراسیون پیگیری خواهدنمود.»

1401/02/09
12:29:52
5.0 / 5
267
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی