ایجنت مهاجم ایران:

آزمون می تواند آقای گل بوندس لیگا شود

آزمون می تواند آقای گل بوندس لیگا شود

به گزارش اخبار ورزشی ایجنت سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال بایر لورکوزن اعتقاد دارد این مهاجم می تواند عنوان آقای گلی بوندس لیگا آلمان را کسب کند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، «آرماند دورن» در گفتگو با شبکه RB Sport روسیه صحبت هایی را در مورد سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و اتفاقات و حواشی پیرامون این بازیکن مطرح کرد:
شما قبلاً گفته بودید که با آزمون در مورد تصمیم دادگاه روسیه صحبت نکردید که طبق آن او باید نفقه ای را به یکی از افراد کازان بپردازد. آیا در نهایت در مورد آن صحبت کردید؟
- راستش، نه. آخرین باری که درباره این مورد صحبت کردیم، سردار درحال رفتن بود. اما متذکر می شوم که او با فرم عالی از تعطیلات برگشت، واقعاً زحمت کشید و ما به سردار افتخار می نماییم. وی در پیش فصل هم عملکرد خوبی داشت. تلاش کردم با این مورد او را اذیت نکنم تا حواسش پرت نشود. از آزمون می خواهم با آمادگی روحی و جسمی به فصل جدید نزدیک شود. بایر روز شنبه یک بازی حساس خارج از خانه مقابل دورتموند خواهد داشت، ازاین رو این هفته برای سردار خیلی مهم است و الان زمان طرح چنین سئوالاتی نیست. ببینیم شاید در هفته های آینده این مورد را مطرح کنم اما هم اکنون وقتش نیست. باید روی فوتبال تمرکز نماییم.
* در این فصل چه انتظاری از آزمون دارید؟ آیا شانسی برای تبدیل شدن به آقای گل بوندس لیگا وجود دارد؟
- البته، او قادر به این کار است. اما در بایر، سردار می تواند در پست های مختلف بازی کند، نه تنها بعنوان یک مهاجم نوک. لورکوزن می تواند از او بعنوان یک ۹ کاذب یا به قول آلمانی ها یک مهاجم سایه استفاده نماید. در بایر وظیفه او فقط گلزنی نیست، بلکه ایجاد موقعیت گل برای دیگران است. بعنوان مثال، در بازی جام حذفی، سردار دو پاس گل داد.

1401/05/12
10:05:09
5.0 / 5
396
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی