در نخستین گام؛

وزیر ورزش از مجموعه ورزشی شهید صوابی نیر بازدید کرد

وزیر ورزش از مجموعه ورزشی شهید صوابی نیر بازدید کرد

اخبار ورزشی: وزیر ورزش و جوانان در مسافرت به استان اردبیل در گام نخست از مجموعه ورزشی شهید صوابی شهرستان نیر بازدید نمود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به استان اردبیل قبل از ظهر دوشنبه در حالی شروع شد که در ابتدای ورود به شهرستان نیر، وزیر ورزش و جوانان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای والامقام شهرستان نیر ادای احترام کرد.
در ادامه این بازدید وزیر ورزش و جوانان از مجموعه ورزشی شهید صوابی شامل چمن طبیعی، سالن حجاب، سالن تخصصی کشتی و استخر این مجموعه ورزشی بازدید کرد که خیلی از این مجموعه ها فرسوده و به حال بلاتکلیف و تعطیل رها شده است.
در جریان بازدید وزیر ورزش و جوانان که ۲ تن از نمایندگان استان نیز او را همراهی می کردند، درخواست تامین اعتبار برای بازسازی و راه اندازی مجموعه های ورزشی تخصصی را در این شهرستان ارائه کردند تا با اختصاص ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی، تعمیر و آماده سازی این مجموعه های ورزشی اهالی شهرستان نیر بتوانند از فضاهای مطلوب ورزشی بهره گیرند.
شهرستان نیر با داشتن سالن های ورزشی گوناگون از فرسودگی این مجموعه ها رنج می برد و انتظار می رود بدنبال سفر وزیر ورزش و جوانان به این شهرستان، خانه کشتی، استخر تعطیل شده مجموعه ورزشی شهید صوابی و همین طور سایر مجموعه های تخصصی ورزشی در این شهرستان در مرحله بازسازی و مرمت قرار گیرند.
وزیر ورزش و جوانان در مسافرت یک روزه خود از سالن های ورزشی شهرستان نیر، نمین، اردبیل و سرعین بازدید کرده و در جریان روند فعالیت آنها قرار می گیرد.


منبع:

1401/06/28
11:36:58
5.0 / 5
38
تگهای خبر: بدن , تخصصی , سفر , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی