احسان اصولی:

حمایت کامل از شمسایی برای موفقیت در جام ملت های آسیا می کنیم

حمایت کامل از شمسایی برای موفقیت در جام ملت های آسیا می کنیم

اخبار ورزشی: رئیس کمیته فوتسال ضمن تمجید از وضعیت فعلی تیم ملی فوتسال، حمایت کامل خودرا از این تیم در جام ملت های آسیا اعلام نمود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، احسان اصولی، رییس کمیته فوتسال اظهار داشت: روند تمرینات و آماده سازی تیم ملی فوتسال قبل از شروع مسابقات آسیایی بسیار عالی بوده است. ما در کمیته فوتسال از هیچ حمایتی برای به موفقیت رسیدن تیم ملی دریغ نخواهیم کرد. نسل بسیار با انگیزه و خوبی راهی کویت می شوند و امید است با مربیگری وحید شمسایی، تیم ملی در جام ملت ها افتخار دیگری برای کشورمان کسب کند.
اصولی اضافه کرد: همه باید از تیم ملی حمایت کنند. این تیم بطور قطع می تواند آینده دار باشد و برای ما اهتزاز پرچم ایران و افتخار آفرینی فرزندان ایران زمین مهم می باشد. امیدوار هستم با این بازیکنان که می توان گفت ۵ نفر از آنها تجربه حضور در مسابقات آسیایی را دارند، امیدوار هستم نتایجی خوبی از مسابقات آسیایی بگیریم. شمسایی چهره شناخته شده ای در فوتسال هست است و ما در این راه همراه او هستیم و تمام توان مدیریتی و حمایتی خودرا از این فرزندان کشور دریغ نمی نماییم.
اصولی عنوان کرد: بطور قطع رشد و توسعه فوتسال نیاز به توجه و حمایت همه دارد و همه باید از تیم ملی کشورمان برای کسب افتخار آسیایی دیگر حمایت کنند.
وی در ادامه اضافه کرد: روند آماده سازی تا امروز خوب بوده است و کار ما از جام ملت ها تازه شروع می شود. برای موفقیت تیم ملی در آسیا و ادامه دار بودن افتخار آفرینی فوتسال ایران در مسابقات بین المللی برنامه های زیادی داریم.


منبع:

1401/06/31
17:56:47
5.0 / 5
297
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی