نمره قبولی برای یك پرسپولیسی؛

سرمربی نساجی و یک نکته آماری

سرمربی نساجی و یک نکته آماری

به گزارش اخبار ورزشی، سرمربی تیم فوتبال نساجی در لیگ بیست و دوم در دو تقابل با استقلال شکست خورده تا نیمی از باخت هایش در این فصل را مقابل آبی پوشان تجربه کرده باشد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، حمید مطهری دستیار سابق یحیی گل محمدی که اولین تجربه خویش را بعنوان سرمربی در لیگ برتر با نشستن روی نیمکت نساجی به دست آورد و عملکرد وی در نقش سرمربی در همین مدت کوتاه قابل قبول بوده و توانسته به واسطه نتایج خوبی که در یک سوم از فصل با این تیم گرفته در جایگاه مناسبی در جدول قرار داشته باشد، در آخرین دیدار رسمی فصل قبل از جام جهانی مقابل استقلال در کرمان تن به شکست داد که بعد از شکست وی در لیگ برتر، این دومین شکست متوالی اش به آبی پوشان بود.
مطهری که به واسطه برخی اظهار نظراتش در زمان حضور روی نیمکت پرسپولیس رابطه خوبی با هواداران استقلال ندارد، در حالی دومین شکست متوالی اش را در دومین تقابل با استقلال پذیرفت که تیمش در لیگ تنها ۳ بار طعم شکست را چشیده و این چهارمین شکست رسمی وی از آغاز کارش بعنوان سرمربی در لیگ برتر بود.
مطهری با نساجی در نقش سرمربی تنها ۴ شکست را تحمل کرده که ۲ بار آن مقابل استقلال است تا آمار ۱۰۰ درصدی شکست برای وی در مقابله با آبی پوشان ثبت گردد. نساجی با هدایت مطهری در این ۲ بازی ۴ بار دروازه اش باز شده و به ازای آن یک مرتبه موفق به گلزنی شده است.
شاگردن مطهری هم اکنون با ۴ پیروزی، ۴ تساوی و ۳ شکست از ۱۱ بازی و کسب ۱۶ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارند که با این عملکرد میتوان به حمید مطهری در نقش سرمربی نمره قبولی داد. همینطور میتوان به این نکته هم اشاره نمود که نساجی بهترین عملکرد را در میان ۱۶ تیم لیگ برتری در دیدارهای خانگی اش دارد.


منبع:

1401/08/15
10:20:18
5.0 / 5
242
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی